16 Şubat 2019 Cumartesi

ZİHNİ ŞAHİN'DEN İŞÇİLERE MOTİVASYON ZİYARETİ! SAMSUN'A KALICI ESERLER BIRAKMAK İSTİYORUZ

Zihni Şahin'den işçilere motivasyon ziyareti! Samsun'a kalıcı eserler bırakmak istiyoruz

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Fen İşleri Daire Başkanlığı işçilerine gerçekleştirdiği motivasyon ziyaretinde, "Samsun'a kalıcı eserler bırakmak için uyum içinde çalışacağız" dedi.

27 Haziran 2018 Çarşamba 17:22 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Fen İşleri Daire Başkanlığı’nı ziyaret ederek burada görevli işçilerle bir araya geldi. Başkan Zihni Şahin, uyumlu çalışma ile Samsun'a kalıcı eserler yapmak istediklerini açıkladı.

 
Samsun Büyükşehir Belediyesi başkanlığı görevine seçildiği günden itibaren çalışmalarını aralıksız sürdüren Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, sabahın erken saatlerinde Fen İşleri Daire Başkanlığı şantiyesinde göreve çıkacak işçilerle bir araya gelerek kendilerine çalışmalarında kolaylıklar diledi. 


Samsun Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Serkan Çam’ın yaptığı sunumun ardından binada görevli olan personeli de yerinde ziyaret eden Şahin çalışanlara, güzel işlere imza atmak için güçlü bir birliktelik gerektiğini söyleyerek, “Samsun Büyükşehir Belediyemizin binlerce personeli ile hep birlikte uyum içinde çalışmak, şehrimizin yarınlara kalıcı eserlerle bırakılmasına vesile olacaktır. Herkes görevini layıkıyla yaptığı sürece, bir birimize saygı ve sevgili olduğumuz sürece hedeflerimize en kısa zamanda ulaşacağız. Burası Samsun’un her noktasına hizmet götüren önemli bir birimimiz. Burada ürettiğiniz ürünler en yakından en uzağa ulaşarak vatandaşımızın sorununa çözüm oluyor. Büyük bir sorumluluk gerektiren Samsun’u inşa etme görevimize birlikte devam edeceğimiz siz değerli çalışma arkadaşlarımıza çalışmalarınızda kolaylık ve başarı diliyorum.” dedi. 

Zihni Şahin’e ziyaretleri boyunca Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Öncel, Genel Sekreter Yardımcısı Fikret Vatansever ve Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Nihat Soğuk eşlik etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Bafra'de selam vermedi diye adam öldüren Ahmet Aygün tutuklandı

Samsun Bafra'de selam vermedi diye adam öldüren Ahmet Aygün tutuklandı