26 Eylül 2020 Cumartesi

ZİHNİ ŞAHİN'DEN KENTSEL DÖNÜŞÜM AÇIKLAMASI! KANGREN OLMUŞ YARAYA NEŞTER VURACAĞIZ

Zihni Şahin'den kentsel dönüşüm açıklaması! Kangren olmuş yaraya neşter vuracağız

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin, İlkadım ilçesine bağlı Fatih, Anadolu, Zeytinlik ve Kadıköy Mahallelerinde yaşanan kentsel dönüşüm sorunu ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

01 Eylül 2018 Cumartesi 19:59 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin, İlkadım ilçesi Fatih mahallesinde vatandaşlarla gerçekleştirdiği toplantıda kentsel dönüşüm sorunu ile ilgili "Kangren olmuş yaraya neşteri vuracağız" dedi.


Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, İlkadım ilçesine bağlı Fatih Mahallesi sakinleri ile Fatih parkı'nda bir araya geldi. 

İlkadım ilçesi Fatih mahalle sakinleri tarafından karşılanan Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni  Şahin, toplantıda vatandaşların kendisine yönelttiği sorularıda tek tek cevapladı. 

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Şahin, özellikle kentsel dönüşüm sorunu ile ilgili gelen sorulara verdiği yanıtta, Fatih mahallesinde yaşanan  imar sorununun çözümü için her çalışmanın yapıldığını ve ortak akılla birlikte kentsel dönüşüm bekleyen mahallelerin sorunlarını çözüme kavuşturacaklarını söyledi.

KENTSEL DÖNÜŞÜM İÇİN HER ÇALIŞMAYI YAPACAĞIZ
Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni  Şahin, yaptığı açıklamada "Fatih Mahallesinin sıkıntılarını yakından biliyoruz. Sorunları yerinde istişare yaparak çözüme kavuşturmak için bu akşam burada sizlerle bir araya geldik. Fatih Mahallesi dışında Anadolu, Zeytinlik ve Kadıköy Mahallelerimizin hepsinin kentsel dönüşüm istediklerini biliyorum. Çevre ve Şehircilik Bakanımızın Samsun ziyaretinde bu sorunları tek tek kendisine ilettik. İnşallah bu işi sonuçlandıracağız" ifadelerini kullandı. KANGREN YARAYA NEŞTERİ VURACAĞIZ
Mahalle halkının taleplerini her zaman ön planda tuttuklarını da belirten Zihni Şahin, Fatih mahallesi sakinlerine kentsel dönüşüm sorunu ile ilgili şu açıklamalarda bulundu.
 "Ben yaptım oldu mantığı ile değil istişare ile yapacağız. Ortak akıl çok önemli.Yoksa ben yaptım oldu mantığı ile sonuç alamayız. Devletimizin desteği bizim de çalışmalarımız sonucu bu işi nihayete erdireceğiz. Siz vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda ilgili bakanlıklarımızla görüşerek kangren hale gelmiş bu yaraya inşallah neşter vuracağız" 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yüksel Yıldırım'ın Samsunspor aşkı! İlk maça annesini ismini taşıyan özel jeti ile gelecek

Yüksel Yıldırım'ın Samsunspor aşkı! İlk maça annesini ismini taşıyan özel jeti ile gelecek