20 Nisan 2019 Cumartesi

ZİHNİ ŞAHİN'DEN PARKOMAT AÇIKLAMASI! PARKTEK'İ 7 CADDEDEN KALDIRDIK

Zihni Şahin'den PARKOMAT açıklaması! PARKTEK'i 7 caddeden kaldırdık

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, PERKTEK uygulamasını 7 ayrı caddede kaldırdıklarını açıklarken, "PARKOMAT'ın amacı yüksek kar olmamalı halka zarar vermemeli" dedi.

11 Kasım 2018 Pazar 19:22 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin daha önce referanduma gideceğini açıkladığı PARKOMAT uygulamasını UKOME kararı ile 7 caddeden kaldırıldığını açıklayarak "Parkomat uygulaması halkımıza zarar vermemeli." dedi.


Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Kasım ayı UKOME toplantısında aldıkları kararla İstiklal Caddesini dik kesen Divitçioğlu Caddesi, Aziziye Caddesi, Şevketiye Caddesi ve Kışla Sokak ile Abdülhakhamit Caddesi, Cumhuriyet Caddesi ve Fuar Caddesindeki Parkomat uygulamasını iptal ettiklerini açıkladı.

PARKOMAT HALKIMIZA ZARAR VERMEMELİ
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin Parkomat uygulaması hakkında önemli açıklamalar yaptı. Başkan Zihni Şahin açıklamasında şu görüşlere yer verdi: “Parkomat uygulamasını incelediğimizi söylemiş ve gerekirse Referandum dahi yapacağımızı ifade etmiştim. Yaptığımız incelemeleri UKOME toplantısında değerlendirdik. İlk etapta İstiklal Caddesini dik kesen Divitçioğlu Caddesi, Aziziye Caddesi, Şevketiye Caddesi ve Kışla Sokak ile Abdülhakhamit Caddesi, Cumhuriyet Caddesi ve Fuar Caddesindeki Parkomat uygulamasını iptal ettik. Parkomat uygulamasının amacı yüksek kar olmamalı ve halkımıza zarar vermemelidir. İncelememiz ve bu konuda kararlarımız devam edecektir“ dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Vatandaş

12 Kasım 2018 Pazartesi 16:41

Sayın Zihni Şahin de akpli parkomatı başımıza bela edip milletvekili seçilen yzy de güya akpli, sayın Zihni Şahin'e "halka zarar vermemeli" deyip ilk adımı attığı için sonsuz teşekkürler.

ilkadım

12 Kasım 2018 Pazartesi 09:44

yav bu adam varya bu adam adam gibi adam samsunun gerçek abisi halkın özü gerçek bir babacan türkiyede 30 büyükşehirde %82 memnuniyet ile farklı bir katagoride oldugunu ispatlamış gönül insanı samsun halkının abisi başkanı hep destek tam destek

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da 13 ayrı suçtan aranan şahıs polislere pompalı tüfekle ateş açtı

Samsun'da 13 ayrı suçtan aranan şahıs polislere pompalı tüfekle ateş açtı