14 Aralık 2019 Cumartesi

ZİHNİ ŞAHİN'İN ÇOCUKLUK VE GENÇLİK YILLARINA AİT FOTOĞRAFLARIN YER ALDIĞI VİDEO İLGİ ÇEKTİ

Zihni Şahin'in çocukluk ve gençlik yıllarına ait fotoğrafların yer aldığı video ilgi çekti

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin'in çocukluk ve gençlik yıllarına ait fotoğrafların yer aldığı video izleyenlerin ilgisini çekti.

04 Aralık 2018 Salı 17:56 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin'in, çocukluk , gençlik ve öğretmenlik yıllarına ait fotoğraflarının yer aldığı video izleyenlerin büyük beğenisini kazandı.


Samsun'da son günlerde halkın büyük desteği ve sevgisini gören Zihni Şahin'in çocukluk ve gençlik yılları da bir hayli ilgi çekici. 1954 yılında Samsun'un Bafra ilçesinde doğan Zihni Şahin, ilkokul, ortaokul ve lise öğrenimini de yine Samsun ve Bafra ilçesinde tamamladı. 1976 yılında Erzincan Endüstri Meslek Lisesinde Matematik öğretmenliği ve müdür yardımcılığı yapan Zihni Şahin, Bafra Lisesi ve Atatürk Ortaokulunda idarecilik ve öğretmenlikte yaptı. 22 yıl boyunca öğretmenlik yapan Zihni Şahin, Bafra ilçe Belediyesi Başkanlığı görevinde de bulundu. Zihnri Şahin, daha sonra Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı görevinden istifa ederek milletvekili adayı olan (şuan milletvekili) Yusuf Ziya Yılmaz'ın yerine belediye başkanı olarak geldi.

Samsun'da yaklaşık 7 aydır Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı görevini yürüten Zihni Şahin, bu sürede Samsun halkı ile de gönül bağı kurdu. Zihni Şahin'in çocukluk, gençlik ve öğretmenlik yıllarına ait fotoğraflarının yer aldığı video ise bu nedenle izleyenlerin de ilgisini çekti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Bekir ER

05 Aralık 2018 Çarşamba 10:43

SAMSUN'LU VE SAMSUN'UN ADAMI Z İ H N İ Ş A H İ N seni yiyemeyecekler.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Mustafa Demir Samsunlu değil, Samsun'a ne yaptı eleştirilerine yanıt verdi

Mustafa Demir Samsunlu değil, Samsun'a ne yaptı eleştirilerine yanıt verdi