21 Ağustos 2019 Çarşamba

ZİHNİ ŞAHİN'İN TEPESİ ATTI! BELEDİYEYİ BEN YÖNETİYORUM

Zihni Şahin'in tepesi attı! Belediyeyi ben yönetiyorum

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin'in geçtiğimiz günlerde yapılan AK Parti 76'ıncı İl Danışma Meclisi toplantısında, "Kimse Kimsenin işine karışmasın Büyükşehir Belediyesini ben yönetiyorum" dediği gündeme geldi.

03 Temmuz 2018 Salı 13:13 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin, belediyeyi kendisinin yönettiğini belirterek, geçtiğimiz günlerde yapılan AK Parti 76'ıncı İl Danışma Meclisi toplantısında sert bir konuşma yaptığı gündeme geldi.


Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin, geçtiğimiz günlerde Samsun Büyükşehir Belediyesi Atakum Sanat Merkezinde yapılan AK Parti 76'ıncı il Danışma Meclisi toplantısında yaptığı konuşmada, sert açıklamalarda bulunduğu öğrenildi. 

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın milletvekili adaylığı nedeni ile görevinden istifa etmesi sonrası meclis oylaması ile bu göreve seçilen Zihni Şahin, AK Parti 76'ıncı İl Danışma Meclisi toplantısında 24 Haziran seçimleri ile ilgili  "Samimi olarak söylemek istiyorum. 2 defa seçime girdik. Ben kendi seçim dönemimde bile hastaneye gitmedim ama 24 Haziran seçimlerinde resmen bir aday gibi elimizden geleni yaptık. 3-4 tane serum dahi taktırdım" dedi.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin'in gerçekleşen toplantıda verdiği birlik beraberlik mesajının ardından belediyeyi kendisinin yönettiğini söyleyerek şu açıklamalarda bulunduğu gündeme geldi.
"Birlik ve Beraberlik içerisinde olmalıyız. İl Başkanı ve Milletvekilleri kendi işini yapacak Biz Kendi işimizi yapacağız. Kimse Kimsenin işine karışmasın Büyükşehir Belediyesini  ben yönetiyorum."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

vatandaş

03 Temmuz 2018 Salı 18:09

Helal başkan Torpie kayırmacılığa son verecek galiba Bhçelerimiz işgalden buyana üçüncü belediye başkanı Sn Bektaş mahkeme yıkım verdiğinden beride ikinci ama 80-90 m2 olan iki bar 450şer m2 oldu tüm bahçelerimiz açıkda içip naralar atan insan sürüsü çalıgılar sazlar var Kapalı diyeBüyükşehir ve Atakum beld.çevre mühendisleri canlı müzik ruhsatı verdi bi mt.duvarı çatısı yok Bimere cimerede aynı raporları verdiler sakinlerde var anamız ağlıyo Denizevler 214 sok gelin geceleri görün Ata

Vatandaş

03 Temmuz 2018 Salı 13:17

Otobüs duraklarındaki güncel olmayan otobüs hareket saatlerini yenilemek kimin işiyse o da işini yapsın bi zahmet.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun terör örgütü DEAŞ operasyonu! 9 gözaltı

Samsun terör örgütü DEAŞ operasyonu! 9 gözaltı