29 Ocak 2020 Çarşamba

ESTETİK CERRAH HAYATİ AKBAŞ, MEME BÜYÜTME DİKLEŞTİRME VİDEOSU YAYINLADI

Estetik cerrah Hayati Akbaş, meme büyütme dikleştirme videosu yayınladı

Samsun'da ünlü estetik ve cerrahi doktoru Hayati Akbaş, kadın takipçilerinin "Siz hiç meme operasyonu yapmıyormusunuz" sorularına meme dikleştirme ameliyatı sonrası çektiği video görüntüleri yayınlayarak cevap verdi.

11 Eylül 2017 Pazartesi 12:51 SAĞLIK
Samsun'da bulunan FBM Estetik'in kurucusu Dr. Hayati Akbaş, Facebook sayfasından meme dikleştirme ameliyatı sonrası çektiği görüntüleri yayınladı. Bayan takipçilerinin kendisine "Siz hiç meme operasyonu yapmıyor musunuz" diye sorduklarını söyleyen Hayati Akbaş, 3 doğum yapan bir kadına uygulanan meme dikleştirme ve büyütme operasyonundan görüntüler yayınladı.

Meme büyütme ve dikleştirme operasyonları yaptığını bu şekilde kadın takipçilerine gösteren Hayati Akbaş, kadınlarda en sık yaptığı ameliyatların başında meme estetiğinin geldiğini söyledi. Bazı kadınlarda özellikle doğumlardan sonra göğüslerde boşalma yada balon gibi sönmelerin ortaya çıktığını kaydeden Akbaş, meme dikleştirme ve büyütme operasyonu ile ilgili sosyal medya sayfasında verdiği bilgide şunları aktardı.
" Netice olarak hem sarkık ve hemde küçük bir meme Kadınlar için rahatsız edici bir durumdur. Bu durumdan kurtulmak için Plastik Cerrahi kliniklerine müracaat ederler. Bizlerinde bu konuda yaptığı operasyon hem sarkıklığı ve hemde küçüklük problemini ayni anda düzeltmek için dikleştirme ve büyütme işleminin aynı anda yapılmasıdır. Bu videoda 3 Doğum sonrası sarkmış ve küçülmüş bir memenin toplama ve silikon uygulaması ile aldığı son şekli izleyeceksiniz. Operasyon henüz bitti ve tablo masada bu." dedi.

SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir destekliyor kivi ve şeftali üretimi artıyor

Samsun Büyükşehir destekliyor kivi ve şeftali üretimi artıyor