27 Ekim 2021 Çarşamba

SAĞLIK ESKİ BAKANI AHMET DEMİRCAN'DAN MUTASYON UYARISI! AŞI OLUN

Sağlık eski Bakanı Ahmet Demircan'dan mutasyon uyarısı! Aşı olun

Sağlık eski Bakanı ve Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, gittiği Çarşamba ilçesinde KoronaVirüs salgını ile mücadele için aşı olunması çağrısında bulundu.

18 Ağustos 2021 Çarşamba 21:54 SAĞLIK

Samsun milletvekili ve Sağlık eski Bakanı Ahmet Demircan, aşı çağrısı yaparak, "Bulaşma ortamını azaltırsak mutasyon riskini de düşürmüş oluruz" uyarısında bulundu.


Sağlık eski Bakanı ve Samsun Milletvekili olan Ahmet Demircan, pandemi ile en iyi mücadelenin aşı olduğuna dikkati çekti. 

Pandemi devam ettiği sürece mutasyon riskinin de her zaman yüksek olacağını belirten Ahmet Demircan, Çarşamba ilçesinde yaptığı açıklamada şunları dile getirdi.
"Bulaşı devam ettiği sürece mutasyon riski her zaman yüksek seyreder. Ne kadar çok kişi aşılanır ve böylece virüsün bulaşma ortamını azaltırsak mutasyon riskini de düşürmüş oluruz. Yapacağımız en iyi mücadelemiz aşı. Maske, mesafe ve temizlik kuralları virüs ile mücadelede her zaman gerekli. Tedbirlerimizi sürdüreceğiz. Türkiye, aşı konusunda verdiği başarılı mücadelesiyle dünyaya örnek oluyor. Bunu vatandaşlarımızın konuyu sahiplenmesine borçluyuz. Korona virüsün başladığı ilk günden bu yana fedakârca çalışan sağlık çalışanlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor'un yeni transferi Moryke Fofana, Samsun'a geldi

Yılport Samsunspor'un yeni transferi Moryke Fofana, Samsun'a geldi