25 Haziran 2021 Cuma

SAMSUN'DA SALIPAZARI DEVLET HASTANESİ 2019 YILI SONUNDA HİZMETE GİRECEK

Samsun'da Salıpazarı Devlet Hastanesi 2019 yılı sonunda hizmete girecek

Samsun'un Salıpazarı ilçe Belediyesi Başkanı Halil Akgül, sağlık alanında ilçeye yapılan Salıpazarı Devlet Hastanesi inşaatının 2019 yılı sonunda tamamlanacağını ve hastanenin hizmete gireceğini açıkladı.

09 Temmuz 2019 Salı 13:06 SAĞLIK

Samsun'un Salıpazarı ilçesinde inşaatı devam Salıpazarı Devlet Devlet Hastanesi yıl sonunda tamamlanarak hizmete girecek.


Hastane inşaatında incelemelerde bulunan Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül “llçemizin önemli bir ihtiyacı olan hastane binasını yıl sonuna tamamlayarak hizmete sunmayı hedeflediklerini söyledi.

Hedeflerinin yıl sonuna kadar Salıpazarı ilçemizin  önemli bir ihtiyacı olan hastane binasının tamamlanarak hizmete sokulması olduğunu belirten Başkan Akgül, “Yavaşbey Mahallemizde 13 bin metre kare alan üzerine 40 yataklı olarak inşa edilen Salıpazarı Devlet Hastanesi Diyaliz ünitesi,Poliklinikler, diş ve ağız sağlığı, Yanık odası, Sosyal donatı alanları ve otoparkı ile Salıpazarı halkına hizmet verecek.

SADECE SALIPAZARI’NA HİZMET VERMEYECEK
Hastanenin sadece Salıpazarı’na değil komşu ilçelerden gelen hastalara da hizmet vereceğini söyleyen Belediye Başkanı Akgül, “Hastanemiz Salıpazarı’nın ihtiyaçlarına uzun yıllar cevap verecek şekilde tam donanıma sahip olacak.”dedi.

Salıpazarı Devlet Hastanesinin yıl sonuna kadar tamamlanarak hizmete açılması planlanıyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cemil Deveci'nin eşi Gülay Deveci'den mobbing iddiasına sert tepki

Cemil Deveci'nin eşi Gülay Deveci'den mobbing iddiasına sert tepki