21 Nisan 2019 Pazar

AFRİN ŞEHİTLERİ BURAK AKALIN VE HÜSEYİN ŞAHİN'İN CENAZELERİ SAMSUN'A GELDİ

Afrin şehitleri Burak Akalın ve Hüseyin Şahin'in cenazeleri Samsun'a geldi

Afrin'de Zeytin Dalı Harekatında şehit düşen Samsunlu piyade uzman çavuş Burak Akalın ve Hüseyin Şahin'in cenazeleri Samsun'a geldi

11 Şubat 2018 Pazar 12:44 SAMSUN HABER

Afrin'de Zeytin Dalı Harekatı sırasında şehit düşen Samsunlu uzman çavuşlar Burak Akalın ve Hüseyin Şahin'in cenazeleri, Samsun Çarşamba Havalaanın da törenle karşılandı.


Samsunlu uzman çavuşlar Burak Akalın ve Hüseyin Şahin'in cenazeleri, Samsun Çarşamba Havalaanına getirildi. Afrin'de Zeytin Dalı Harekatı sırasında teröristler ile çıkan çatışmada şehit düşen Samsunlu uzman çavuşlar Burak Akalın ve Hüseyin Şahin'in cenazeleri, aileleri ve askeri erkan tarafından karşılandı.  

Samsun dün akşam saatlerinde Zeytin Dalı Harekatında görev yapan uzman çavuşlar Burak Akalın ve Hüseyin Şahin'in acı haberini almıştı. Acı haber sonrası bugün şehit Burak Akalın ve Hüseyin Şahin'in cenazeleri askeri uçakla Samsun'a getirildi. Şehitlerin aileleri, cenazeler uçaktan indirilirken gözyaşlarına boğuldu. Şehitlerin ailelerini AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Kötaş, teskin etmeye çalıştı. 


Samsun Valisi Osman Kaymak ve Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt'un da hazır bulunduğu törende, şehit Burak Akalın ve şehit Hüseyin Şahin'in cenazelerinin karşılanması sırasında büyük üzüntü yaşandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Afrin şehidi Hüseyin Şahin'i eşi Çiğdem Şahin askeri kıyafet giyerek karşıladı

Samsun'da Afrin şehidi Hüseyin Şahin'i eşi Çiğdem Şahin askeri kıyafet giyerek karşıladı