18 Ağustos 2019 Pazar

AFRİN'DE BURSEYA DAĞINI ALAN SAMSUNLU TİM KOMUTANI: ŞEHİTLERİMİZİN İNTİKAMI ALINACAK

Afrin'de Burseya Dağını alan Samsunlu tim komutanı: Şehitlerimizin intikamı alınacak

Afrin'de Zeytin Dalı Harekatında görevli özel kuvvetlerin tim komutanı olan Samsunlu Mehmetçik, Samsunlulara selam göndererek, "Şehitlerimizin intikamı alınacak" dedi.

13 Şubat 2018 Salı 18:25 SAMSUN HABER

Afrin'de Zeytin Dalı Harekatında görevli timin komutanlığını yapan Samsunlu Mehmetçik, Samsunlu hemşehrilerine selam gönderdi.  


Zeytin Dalı Harekatında özel kuvvetler timinin komutanı olarak görev yapan Samsunlu Mehmetkçik, Burseya Dağının ele geçirilmesinde de komutanlığını yaptığı askerlerle aktif rol aldı. 

ŞEHİTLERİMİZİN İNTİKAMINI ALACAĞIZ

Geçtiğimiz günlerde Afrin'de şehit olan uzman çavuş Burak Akalın olarak A Haber kanalına Burseya Dağının alınması sonrası röportaj verdiği gündeme gelen Samsunlu Mehmetçik, SamsunKentHaber aracılığı ile verdiği mesajda, "Şehitlerimizin intakımını tek tek alıyoruz, alacağız" dedi.


- Afrin'de görevli Samsunlu komutanın görüntüleri Zeytin Dalı Harekatında şehit olan  Burak Akalın olarak gündeme gelmiştiGörev yaptığı Afrin'den SamsunKentHaber aracılığı ile Samsunlu hemşehrilerine selam gönderen özel kuvvetler komutanı askerimiz, Zeytin Dalı Harekatında şehit düşen arkadaşlarını biran olsun unutmadıklarını söyledi. 

Afrin'de şehit olan Burak Akalın ile kendisinin karıştırılması ile ilgili, "Biz burada et ve tırnak gibiyiz. Burak Akalın kardeşimiz bu vatan için şehit oldu. Biz de buraya vatanımız için, bayrağımız için şehadet şerbetini içerek geldik. Burak Akalın kardeşimiz teröristlerle göğüs göğüse çarpışırken şehit oldu. Şehit olan kardeşimize ve tüm şehitlerimizin ailesine Allah'tan sabır diliyorum. Biz burada görevimizi yapmaya devam ediyoruz. Çok sayıda bölgeyi teröristlerden temizledik. Gücümüz yettiğince de teröristleri buralardan temizleyeceğiz." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Bülent VAROL

15 Şubat 2018 Perşembe 03:39

Dosta güven düşmana korku salan Aslanlar; Allah yar ve yardımcınız olsun inşallah.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Saçım Saçın Olsun projesinde lösemi hastası Melek'e duygulandıran hediye

Samsun'da Saçım Saçın Olsun projesinde lösemi hastası Melek'e duygulandıran hediye