30 Mayıs 2020 Cumartesi

AFRİN'DE GÖREV YAPAN SAMSUNLU ASKER, SAMSUN VALİSİ KAYMAK'A BÖYLE TEŞEKKÜR ETTİ

Afrin'de görev yapan Samsunlu asker, Samsun Valisi Kaymak'a böyle teşekkür etti

Afrin'de Zeytin Dalı harekatında görev yapan Samsunlu asker Ahmet Temel, bir obüs mermisinin üzerine "Sayın Vali Osman Kaymak, Samsunspor için yaptıklarınızdan ötürü, bir mermide sizin için" yazısı yazdı.

29 Ocak 2018 Pazartesi 12:21 SAMSUN HABER

Samsun Valisi Osman Kaymak'a Afrin'de Zeytin Dalı harekatında bulunan Samsunlu asker Ahmet Temel'den Samsunspor teşekkürü geldi.


Afrin'de Zeytin Dalı harekatında görev yapan Samsunlu asker Ahmet Temel, bir obüs mermisinin üzerine Samsun Valisi Osman Kaymak'ın ismini yazarak Samsunspor'a yaptıkları için teşekkür etti. 

Samsun Valiliği, Zeytin Dalı Harekatında bulunan Samsunlu asker Ahmet Temel'in gönderdiği fotoğrafı sosyal medya sayfasında yayınlarken, Afrin'de teröristlere nefes aldırmayan Zeytin Dalı harekatında kullanılan obüs mermisinin üzerinde ise, "Sayın Vali Osman Kaymak, Samsunspor için yaptıklarınızdan ötürü, bir mermide sizin için" yazının yazıldığı görüldü.

Öte yandan Samsun Valisi Osman Kaymak, Zeytin Dalı harekatında görev yapan Samsunlu askerin teşekkürüne, "Terörle mücadelenin en yoğun dönemlerinde görev yapmış biri olarak Aslanlarımıza çok  teşekkür ediyorum. Siz sağ salim oraları terörden arındırın Allah'ın izniyle biz Samsun için her daim çalışırız. Samsun ve tüm Türkiye duacınız. Allah yardımcınız olsun. " yanıtını verdi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da hemşehrilerinin sözleşmesi yenilenmeyen belediye başkanı sinirlendi

Samsun'da hemşehrilerinin sözleşmesi yenilenmeyen belediye başkanı sinirlendi