20 Ocak 2022 Perşembe

AHMET ÇABUK YAZDI! HANGİMİZ DAHA ÇOK SAMSUNLU!

Ahmet Çabuk yazdı! Hangimiz daha çok Samsunlu!

Samsun'da pide üzerinden mikro milliyetçilik yapılması olayını ele alan gazeteci Ahmet Çabuk, Bafra ve terme ilçeleri arasında bu konuda ırkçılık yapıldığını yazdı.

16 Ağustos 2020 Pazar 15:41 SAMSUN HABER

Hangimiz daha çok Samsunlu başlıklı bir köşe yazısı yazan Ahmet Çabuk, sosyal medyada 'Pidenin anavatanı Bafra'dan sevgiler' paylaşımı sonrası ilçeler arası adeta ırkçılık savaşı başlatıldığını yazdı.


Ahmet Çabuk, kaleme aldığı köşe yazısında, "Hani sosyal bir haber olsun diye kendi sosyal medya sayfamdan "PİDENİN ANA VATANI BAFRA' DAN SEVGİLER " diye bir paylaşım yaptım ! 

Vay sen misin bunu yazan? Üfleyince mangal da kül bırakmayan, ne kadar çürümüş zihniyet varsa yeniden hoplayıp canlanı verdi aniden ! Yok efendim pidenin ana vatanı Bafra değil de, Terme imiş. Hayır efendim asıl Samsunlular  Çarşambalılar imiş...
 Hadi be oradan, benim babam senin babanı döver...
 
Resmen İlçeler arası ırkçılık savaşı başlattı sözüm onlara büyük Samsunlular! Sırası gelince Samsun'a kimse hizmet vermiyor diye şehrin Don Kişotluğuna soyunan yiğitler, bölük pörçük oldular.  Helal olsun hepinize. Çok yakıştı sizlere!" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Ünal karakuş

16 Ağustos 2020 Pazar 16:25

Sevgili ahmet abim seni cekemeyenler karşı uludağ gazoz içmelerini öneriyorum

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunspor'dan flaş açıklama! Ange-Freddy Plumain ile prensipte anlaştık

Samsunspor'dan flaş açıklama! Ange-Freddy Plumain ile prensipte anlaştık