20 Ağustos 2019 Salı

AK PARTİ SAMSUN İL BAŞKAN YARDIMCISI REŞAT KELEŞ, YÜRÜTME KURULUNDAN AYRILDI

AK Parti Samsun İl Başkan Yardımcısı Reşat Keleş, yürütme kurulundan ayrıldı

AK Parti Samsun İl Başkanlığında Dış İlişkilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı görevini yapan Reşat Keleş'in yürütme kurulunda ki görevinden ayrıldığı öğrenildi.

13 Ocak 2018 Cumartesi 19:40 SAMSUN HABER

Samsun AK Parti İl Başkanlığında Dış İlişkilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Reşat Keleş'in yürütme kurulunda ki görevinden ayrılma nedeni belli oldu.


Reşat Keleş'in AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'in istifasının istendiği gerekçesi ile İl Başkanlığı binasında bulunan odasını boşalttığı gündeme gelmişti. 

Ancak edinilen bilgiye göre Reşat Keleş'in AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'in istifasının istenmesi ile ilgili değil, bir programda Göksel'in aracını kullanan şoförü ile yaşadığı tartışma nedeni ile yürütme kurulunda ki görevinden ayrıldığı iddia edildi.

Reşat Keleş'in ismi hatırlanacağı üzere 2006 yılında Samsun İl Genel Meclisinde AK Parti Grup Başkanvekilliği görevini yaparken, meclis üyelerini isim isim fişlediği iddiaları ile gündeme gelmişti. Reşat Keleş tarafından yazıldığı ileri sürülen evraklarda, meclis üyelerinin isimleri ve kişilik özellikleri yazıyordu. Yaşanan bu fişleme skandalının ardından Reşat Keleş, AK Parti Grup Başkanvekilliği görevinden istifa etmişti. Reşat Keleş, 2006 yılında kel olan başına ise 2017 yılında saç ektirmesi ile de dikkat çekmişti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel ile Mustafa Ataş arasında böcek kavgası iddiası

AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel ile Mustafa Ataş arasında böcek kavgası iddiası