20 Nisan 2019 Cumartesi

AK PARTİ SAMSUN İL BAŞKANI GÖKSEL İLE MUSTAFA ATAŞ ARASINDA BÖCEK KAVGASI İDDİASI

AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel ile Mustafa Ataş arasında böcek kavgası iddiası

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş arasında temayül yoklamasında ses kaydı yapıldığı iddiası ile böcek tartışması yaşandığı iddia edildi.

13 Ocak 2018 Cumartesi 20:09 SAMSUN HABER

AK Parti Samsun İl Başkanının belirlenmesi için temayül yoklamaları yapılırken, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş arasında ses kayıt cihazı diye tabir edilen böcek iddiası yüzünden gerginlik yaşandığı iddia edildi.


İddiaya göre, daha önce yapılan temayül yoklaması sonrası, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş, İl Başkanı Muharrem Göksel ile görüştü. Bu görüşmede AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş'ın Muharrem Göksel'e daha önce yapılan temayül yoklaması sırasında odada konuşulanların kayıt cihazı ile kaydedildiği ve odaya böcek konulduğu yönünde bir iddianın olduğunu sordu. Bu itham üzerine Muharrem Göksel'in sinirlendiği ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş ile tartıştığı ileri sürüldü. 

Muharrem Göksel'in Mustafa Ataş'ın ortaya attığı böcek iddiasına çok sert tepki gösterdiği kaydedilirken, böyle bir şeyin olmasının ise söz konusu olmadığını ifade ettiği gündeme geldi.  

Muharrem Göksel ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş arasında çıkan böcek tartışmasının hayli hararetli geçtiği iddia edilirken, 12 Ocak 2018 Cuma günü AK Parti Samsun İl Başkanlığında yapılan temayül yoklamasında ise genel merkezden gelen AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Hacı Turan'ın böcek iddiaları nedeni ile  birebir görüşmelerini İl Başkanı odası yerine partide ki başka bir odada yaptığı öne sürüldü.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Terme'de hamsi yüklü TIR iki otomobile çarparak yola devrildi: 4 yaralı

Samsun Terme'de hamsi yüklü TIR iki otomobile çarparak yola devrildi: 4 yaralı