19 Temmuz 2019 Cuma

AK PARTİ SAMSUN İL BAŞKANI HAKAN KARADUMAN, İL YÖNETİM KURULUNDA REVİZYON YAPACAK MI

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, il yönetim kurulunda revizyon yapacak mı

AK Parti Samsun İl Başkanlığı görevine atanan Av. Hakan Karaduman, görevden alınan Muharrem Göksel'in il yönetiminde revizyon yapacak mı..

22 Ocak 2018 Pazartesi 17:15 SAMSUN HABER

Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun İl Başkanı olan Hakan Karaduman'ın görevden alınan Muharrem Göksel'in il yönetim kurulu üyelerini değiştirecek mi.


AK Parti Samsun İl Başkanlığı görevine atanan Hakan Karaduman'ın Muharrem Göksel'in il yönetim kurulu üyeleri ile yola devam edip etmeyeceği merak ediliyor. Hakan Karaduman bugün düzenlediği basın toplantısında merak edilen bu sorunun cevabını verdi. Muharrem Göksel geçtiğimiz günlerde görevden alınmış yerine ise Hakan Karaduman atanmıştı. Bu atama sonrası Muharrem Göksel görevi Kakraduman'a devrederken,  mevcut il yönetiminin de değişip değişmeyeceği merak ediliyordu.

AK Parti Samsun İl Başkanı olan Hakan Karaduman, bugün düzenlediği toplantıda bu sorunun kendisine sorulması üzerine yaptığı açıklamada, "Muharrem Göksel başkanımız sonrası mevcut il yönetiminde şuan için herhangi bir değişiklik yapmayı düşünmüyorum. Bu il yönetimi ile il kongresine kadar gideceğiz" dedi. 


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Canik'te yan bakma kavgasında 3 kişi bıçaklandı, 4 kişi darpedildi

Samsun Canik'te yan bakma kavgasında 3 kişi bıçaklandı, 4 kişi darpedildi