20 Nisan 2019 Cumartesi

AK PARTİ SAMSUN İL BAŞKANI MUHARREM GÖKSEL İÇİN GİTSİN Mİ KALSIN MI OYLAMASI YAPILDI

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel için gitsin mi kalsın mı oylaması yapıldı

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel için gitsin mi kalsın mı oylaması yapıldı. AK Parti Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş'ın oylama yaparak Muharrem Göksel'in görevine devam edip etmemesi ile ilgili Samsun Milletvekillerinin görüşünü aldığı gündeme geldi.

24 Kasım 2017 Cuma 15:48 SAMSUN HABER

Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel için AK Parti Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş tarafından Samsun Milletvekilleri ile bir toplantı gerçekleştirdiği öğrenildi.


AK Parti Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş'ın başkanlığında yapılan toplantıda Sağlık Bakanı Ahmet Demircan'da katılırken, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel için gitsin mi kalsın mı oylaması yapıldığı gündeme geldi. Yapılan toplantıda Mustafa Ataş'ın AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel ile ilgili görüş ve düşüncelerini aldığı öğrenildi.

Toplantıya Sağlık Bakanı Ahmet Demircan ile birlikte AK Parti Samsun Milletvekilleri Çiğdem Karaaslan, Akif Çağatay Kılıç, Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı, Hasan Basri Kurt  katılırken, AK Parti Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş'ın Çarşamba günü yapıldığı gündeme gelen toplantıda il kongresi öncesi Muharrem Göksel ile yola devam edilip edilmemesi ile ilgili oylama yaptığı ileri sürüldü.

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel için yapılan oylamada edinilen bilgilere göre, 3 milletvekili  mevcut İl Başkanı Muharrem Göksel ile yola devam edilmesini isterken, 1 milletvekilinin oylamada kararsız kaldığı, 2 milletvekilinin ise olumsuz görüş belirterek Muharrem Göksel ile yola devam edilmemesi yönünde oy kullandığı öğrenildi. Öte yandan yapılan toplantıya Bakan Demircan ve milletvekillerinin ayrı ayrı katılarak görüşlerini sunduğu öğrenildi.

- Kaynak gösterilse dahi haber içeriği kullanılamaz
SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İYİ Parti Samsun'da 6 ilçe başkanının atamasını gerçekleştirdi

İYİ Parti Samsun'da 6 ilçe başkanının atamasını gerçekleştirdi