20 Mayıs 2019 Pazartesi

AK PARTİ SAMSUN İL BAŞKANLIĞI GÖREVİNE HAKAN KARADUMAN ATANDI

AK Parti Samsun İl Başkanlığı görevine Hakan Karaduman atandı

AK Parti Samsun İl Başkanlığı görevine genel merkez kararı ile Av. Hakan Karaduman atandı. AK Parti Samsun İl Başkanlığı için, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 5 isim arasında yer alan Hakan Karaduman'ı il başkanlığı görevine tercih etti.

18 Ocak 2018 Perşembe 20:39 SAMSUN HABER

SamsunKentHaber Hakan Karaduman'ın Muharrem Göksel'in yerine il  başkanlığı için isminin gündemde olduğunu ise 7 Aralık 2017 tarihinde yayınladığı bir haberle duyurmuştu.


AK Parti Samsun İl Başkanının kim olacağı sorusu nihayet yanıt buldu. AK Parti Samsun İl Başkanlığı için yapılan temayül yoklamasında isimleri ön plana çıkan Yılmaz Hocaoğlu, İhsan Kurnaz, Hakan Karaduman, Adnan Varol ve Salih Çelik bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmek üzere Külliye'ye gitti. 

Külliye'de yapılan görüşme neticesinde Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Samsun İl kongresinde genel merkezin Başkan adayı olarak Av. Hakan Karaduman'ı seçti. Muharrem Göksel alınan karar ile AK Parti Samsun İl Başkanlığı görevine veda ederken Samsun İl Başkanlığına Hakan Karaduman'ın il başkanı olarak görevlendirildiği bildirildi.SamsunKentHaber ise 7 Aralık 2017 tarihinde 'AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel istifa ederse, genel merkez yerine kimi aday gösterecek' başlığı ile yayınladığı haberde, Hakan Karaduman isminin ön plana çıktığını duyurmuştu.

Hakan Karaduman, Muharrem Göksel'in yönetiminde de görev alıyordu. SamsunKentHaber ise 7 Aralık 2017 tarihinde yayınladığı haberde, Muharrem Göksel'in istifa etmesi halinde yerine Hakan Karaduman'ın geleceğini belirterek, 'Genel Merkezin adayı o isim mi olacak" demişti.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti Samsun İl Başkanlığına flaş atama! Hakan Karaduman İl Başkanı oldu

AK Parti Samsun İl Başkanlığına flaş atama! Hakan Karaduman İl Başkanı oldu