24 Nisan 2019 Çarşamba

AK PARTİ SAMSUN İL BAŞKANLIĞINA FLAŞ ATAMA! HAKAN KARADUMAN İL BAŞKANI OLDU

AK Parti Samsun İl Başkanlığına flaş atama! Hakan Karaduman İl Başkanı oldu

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel görevden alınırken, yerine flaş bir kararla Avukat Hakan Karaduman atandı. Samsun'da AK Parti'nin yeni il başkanı Hakan Karaduman oldu.

19 Ocak 2018 Cuma 11:36 SAMSUN HABER

Samsun'da AK Parti İl Başkanlığını görevine Hakan Karaduman atandı. AK Parti Genel Merkezi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kararı ile Hakan Karaduman'ı AK Parti Samsun İl Başkanı olarak atadı.

 

AK Parti Samsun İl Başkanlığı görevini yürüten Muharrem Göksel görevden alınırken, yerine genel merkez kararı ile Hakan Karaduman atandı. Muharrem Göksel hakkında bir süredir görevden alındığı, istifa edeceği yönünde haberler gündeme geliyordu. 

 

AK Parti Samsun İl Başkanlığı için temayül yoklamasında ismi öne çıkan Hakan Karaduman, İhsan Kurnaz, Yılmaz Hocaoğlu, Adnan Varol ve Salih Çelik genel merkezin çağrısı üzerine dün Ankara'ya giderek Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü. Bu görüşme neticesinde genel başkan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Samsun İl Başkanlığı için Hakan Karaduman'ın atanmasını uygun gördü.

 

YENİ İL BAŞKANI KARADUMAN SOSYAL MEDYADA AÇIKLAMA YAPTI

Hakan Karaduman, AK Parti Samsun İl Başkanlığına atanması ile ilgili yazılı evrakı alırken, yeni görevi ile ilgili sosyal medya sayfasından "Samsun AK Parti İl Başkanlığı görevini yüksek takdirleriyle tarafıma layık gören Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız, liderimiz sayın Recep Tayyip Erdoğan'a sonsuz şükranlarımızı arz ederim. Cenab-ı Allah yüklendiğimiz bu onurlu görevin gereğini layıkı ile yerine getirmeyi nasip etsin" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

vatandaş

19 Ocak 2018 Cuma 11:47

Sırada B. Belediye Bsk. YUSUF ZIYA YILMAZ mı var ?

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Çarşamba'da şiddetli rüzgarın kökünden söktüğü ağaç tırın üzerine yıkıldı

Samsun Çarşamba'da şiddetli rüzgarın kökünden söktüğü ağaç tırın üzerine yıkıldı