20 Haziran 2019 Perşembe

AK PARTİ SAMSUN İL BAŞKANLIĞINDAN, BAFRA İLÇE BAŞKANI TUNCAY YURDUSEVEN AÇIKLAMASI

AK Parti Samsun İl Başkanlığından, Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven açıklaması

AK Parti Samsun İl Başkanlığı, görevinden istifa ettiği gündeme gelen AK Parti Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven ile ilgili bir açıklama yayınladı.

10 Şubat 2018 Cumartesi 17:00 SAMSUN HABER

AK Parti Samsun İl Başkanlığı, istifa eden AK Parti Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven ile ilgili yaptığı açıklamada, "Bafra İlçe Başkanımız Tuncay Yurduseven'in kongreye kadar görevine devam etmesi ve kongrede aday olmamasına karar verilmiştir" denildi.


AK Parti Samsun İl Başkanlığından yapılan açıklamada, AK Parti Bafra İlçe Başkanlığı için bugün temayül yapılacağı belirtildi. Yapılan açıklamada, istifa ettiği gündeme gelen AK Parti Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven'in kongreye kadar görevine devam edeceği de belirtilerek şu bilgiler verildi.

"Bilindiği üzere, 06.02.2018 Salı Günü, AK Parti 22. Dönem Kırşehir Milletvekilimiz ve Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcımız Hacı Turan ile AK Parti 23. Dönem AK Parti Karabük Milletvekilimiz ve AK Parti Genel Merkez İl Koordinatörümüz Cumhur Ünal ilimizi ziyaret etmiş ve ilçe başkanlarımız ile toplantı gerçekleştirmişti. Gerçekleştirilen istişareler sonrasında AK Parti Bafra İlçe Başkanlığı ile ilgili değerlendirmelere devam edildiği bildirilmişti. Bafra İlçe Başkanlığı ile ilgili olarak AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı’nda yapılan değerlendirme ve istişareler neticesinde AK Parti Bafra İlçe Başkanımız Tuncay Yurduseven’in kongreye kadar görevine devam etmesine akabinde kongrede aday olmamasına karar verilmiştir. AK Parti Bafra İlçe Başkanlığı için 10.02.2018 tarihinde (Bugün) Saat 19.00’da temayül yoklaması gerçekleştirilecektir."


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da istifa eden AK Parti Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven'i ağlatan karşılama

Samsun'da istifa eden AK Parti Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven'i ağlatan karşılama