20 Haziran 2019 Perşembe

ATAKUM BELEDİYE BAŞKANI İSHAK TAŞÇI: ATAKUM'DA SOSYAL ALANLARI ARTTIRIYORUZ

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı: Atakum'da sosyal alanları arttırıyoruz

Samsun'un Atakum İlçe Belediye Başkanı İshak Taşçı, Taflan Sosyal Tesislerinin 3 projeye içinde barındırdığını açıklayarak, "Atakum ilçemizde sosyal alanları arttırıyoruz" dedi.

27 Kasım 2017 Pazartesi 18:37 SAMSUN HABER
Samsun'un Atakum ilçesi Taflan Mahallesinde yapımı tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulan Taflan Sosyal Tesislerinin, bölgeye hareket kazandırdığını söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Halı Saha, Düğün Salonu ve Kültür Evini içerisinde bulunduran Taflan Sosyal Tesislerimiz bölge insanının birçok ihtiyacını aynı anda karşılıyor” dedi.

Atakum İlçesinde sportif ve kültürel alanların arttırılması için hızlı bir çalışma programı uygulayan Atakum Belediyesi, Taflan Mahallesinde futbol sahası, düğün salonu ve kültür evinden oluşan kompleks alanın yapımını tamamlayarak vatandaşların hizmetine sundu. Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “İlçemizin sosyal, kültürel ve sportif alanda daha da gelişmesi için projelerimizi ardı ardına vatandaşlarımızla buluşturuyoruz” dedi.‘SOSYAL ALANLARI ARTTIRIYORUZ’

Atakum Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan dev projelerden birisi olan Taflan Halı Saha, Düğün Salonu ve Kültür Evinin, bölgeye önemli bir hareket kazandırdığını söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Mahallelerimizde sosyal alanların artması için ciddi bir çalışma programı uyguluyoruz. Bu çalışmalarımız kapsamında birçok mahallemize kültürel, sosyal ve sportif alan kazandırdık. Taflan Mahallesi de bu noktadan hareketle bölgenin önemli yaşam merkezlerinden birisidir. Mahallemizin öncelikli eksiklerinden bir tanesi, sosyal içerikli bir alanın bulunmamasıydı. Bu noktadan hareketle Taflan Halı Saha, Düğün Salonu ve Kültür Evi projesinin yapımını hızlı bir şekilde başlatarak, kısa sürede tamamladık” diye konuştu.KAPSAMLI BİR PROJE

Taflan Halı Saha, Düğün Salonu ve Kültür Evi projesinin bölgeye önemli bir değer katttığını ve birçok önemli farklı ihtiyaca hizmet ettiğini söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Taflan’da artık gençlerimiz sportif faaliyetlerini kendi mahallelerinde gerçekleştiriyor, evlenmek isteyenler kendi mahallelerindeki düğün salonunda evleniyor ve kültürel, sanatsal etkinliklerin içerisinde olmak isteyenler Kültür Evi ile bu isteklerini yine kendi mahallelerinde gideriyor. Konferansların verilebildiği tesis içerisinde bilgilendirme çalışmaları, sağlık taramaları, kurslar ve daha birçok çalışma da gerçekleştirilebiliyor. Bizim için en büyük öncelik, halkımızın ne istediğidir. Bu düşünceden hareketle Taflan Mahallesi ve civarındaki diğer mahallelerimizden gelen talepler doğrultusunda bu önemli kompleksi ilçemize kazandırdık” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İlkadım Belediyesi yardıma muhtaç kişilere 130 bin 400 adet ekmek dağıtıyor

İlkadım Belediyesi yardıma muhtaç kişilere 130 bin 400 adet ekmek dağıtıyor