20 Ocak 2022 Perşembe

BAFRA İLÇESİNDE AVM BİNASINDA ASILI DURAN YIPRANMIŞ BAYRAK YENİSİ İLE DEĞİŞTİRİLDİ

Bafra ilçesinde AVM binasında asılı duran yıpranmış bayrak yenisi ile değiştirildi

Samsun'un Bafra ilçesinde Esme Alış Veriş Merkezine(AVM) ait binanın üst katına asılı bulunan yıpranmış Türk Bayrağı uyarımız üzerine yenisi ile değiştirildi.

19 Eylül 2020 Cumartesi 22:12 SAMSUN HABER

Samsun'un Bafra ilçesinde bulunan alış veriş merkezinin üst katına asılı Türk Bayrağının yıpranmış durumda olduğu ile ilgili haberimiz üzerine mağaza yetkilileri Türk Bayrağını yenisi ile değiştirdi.


Bafra ilçesinde bulunan Esme Alış Veriş Merkezinin üst katına asılı durumda olan Türk Bayrağının geçtiğimiz günlerde yıpranmış durumda olduğu ve bu durumun alış veriş merkezine yakışmadığını gündeme getirmiştik. Haberimiz sonrası alış veriş merkezi yetkilileri, yıpranmış durumda olan Türk Bayrağını yenisi ile değiştirerek, hem kendilerine hem de Bafra ilçesine yakışır bir davranış sergiledi. Yıpranmış durumda olan Türk Bayrağı ile ilgili basın yayın organlarında yayınlanan haberler sonrası mağaza yetkililerinin bayrağı yenisi ile değiştirmesini Bafra ilçesinde esnaf ve vatandaşlar "Basının görevi budur işte. Yıpranmış bayrağın değiştirilmesini sağladığı için basın kuruluşlarımıza teşekkür ediyoruz" diyerek takdir etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

İLKADIM LI NURİ

19 Eylül 2020 Cumartesi 22:26

Lütfen Samsun sokaklarındaki yırtık Samsunspor bayraklarının yazın. Örneğin lise cadde si ve Osmaniye caddesi. Çünkü Büyükşehir Samsun a ve Samsunspor a hiç yakışmıyor. Hiçbir zabıta veya yetkili bu çirkinliği görmüyor mu.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Süleyman Salur'dan Samsunspor analizi! Yüksel Yıldırım yalnız bırakılmamalı

Süleyman Salur'dan Samsunspor analizi! Yüksel Yıldırım yalnız bırakılmamalı