29 Mayıs 2020 Cuma

BİLNET OKULLARI SAMSUN KAMPÜSÜ'NÜN TANITIMI YAPILDI

BİLNET Okulları Samsun Kampüsü'nün tanıtımı yapıldı

BİLNET Okulları CEO'su Faruk Tatar, Samsun'da eğitim hayatına başlayacak olan Samsun Okulları Kampüsü ile ilgili yaptığı açıklamada "Samsun'a ezber bozmaya geldik" dedi.

28 Mart 2018 Çarşamba 20:50 SAMSUN HABER

BİLNET Okulları Samsun Kampüsü'nün lansman toplantısı BİLNET Okulları CEO'su Faruk Tatar, Samsun Kampüs Kurucuları Dr. Hikmet Çavuş ve Dr. Hakan Özcan'ın katılımı ile gerçekleştirildi.


BİLNET Okulları'nın Samsun Kampüs Kurucuları Dr. Hikmet Çavuş ve Dr. Hakan Özcan'ın katılımı ile düzenlenen lansman toplantısında konuşan BİLNET Okulları CEO'su Faruk Tatar, Samsun'da kuracakları okulun Karadeniz ve Türkiye'ye rol model olacağını söyledi. 

650 öğrenci kontenjanına sahip olacak olan BİLNET Okulları Samsun Kampüsü'nde ana sınıf ve ortaokul öğrencilerine eğitim verileceğine dikkat çeken BİLNET Okulları CEO'su Faruk Tatar, düzenlenen lansman toplantısında, "Özel okullar artık belirli bir zümreye değil her kesime hitap etmeye başladı. BİLNET Okuklları Samsun Kampüsünün kurulması için burada en itibarlı insanlar ile yürümek istedik. Bu noktada Samsun'da sağlık sektöründe ki başarıları herkesçe bilinen Hikmet Çavuş ve Hakan Özcan ile yola çıktık. Samsun'a ezber bozmak için geldik. BİLNET Okulları Samsun Okulları Karadeniz'e hatta Türkiye'ye rol model olacak." dedi.


Kendisininde Samsun'un Terme ilçesi doğumlu olduğuna dikkat çeken BİLNET Okulları CEO'su Faruk Tatar, "Bilnet Okulları olarak Atatürk ilke ve inkilaplarına bağlı samsunkenthaber yüzü Batı'ya dönük, her türlü bilimsel, kültürel ve sosyal yeniliğe açık vatandaşlar yetiştirerek, Türkiye'deki eğitim serüvenine Ankara, İstanbul, Samsun, Malatya, Diyarbakır, Sakarya, Hatay, Kocaeli olmak üzere toplam 11 kampüs ile yoluna devam ediyor. BİLNET Okulları Samsun Kampüsü için ise, Türkiye'nin en büyük ve bilgi birikimi en güçlü sağlık grubu olan Medicalpark Sağlık Grubu ile ortaklık yapmaya karar verdik" diye konuştu.

SAĞLIKTAN SONRA EĞİTİMDE DE HEDEF BAŞARI

Toplantıda ayrıca BİLNET Okulları Samsun Kampüsü Kurucusu Dr. Hakan Özcan'da konuşmasında, VM Medical Park ve Liv Hospital olarak sağlık yatırımlarına öncelik verdiklerini bundan sonraki süreçte ise eğitim alanında da başarılı işlere imza atacaklarını belirtti. 
Hakan Özcan, BİLFEN Şirketler Grubu ile BİLNET Okulları Samsun Kampüsü için ortaklık yaptıklarını vurgulayarak, "Bilfen Grubu ile şehrimize ilk yatırımı Bilnet Samsun Kampüsü ile gerçekleştiriyoruz. Bu başlangıçla da aynen sağlıkta olduğu gibi şehrimiz adına Anadolu'nun en güçlü eğitim kurumları olmaya kendimize hedef olarak koyduk" diye konuştu.

BİLNET Okulları Samsun Kampüsü Kurucusu Dr. Hikmet Çavuş'ta eğitime yapılan yarımın geleceğe yapılan bir yatırım olduğuna dikkat çekti. Dr. Hikmet Çavuş, sağlık alanında MedicalPark Sağlık Grubu olarak Samsun ve ülkenin bir çok şehrinde önemli yatırımlara imza attıklarını hatırlatarak, Samsun'da ki sağlık yatırımlarını BİLNET Okulları ile yapılan ortaklık  eğitim alanında da taçlandırdıklarını vurguladı.

Basın mensuplarında yapılan lansman toplantısının ardından BİLNET Okulları CEO'su Faruk Tatar, BİLNET Okulları'nın Samsun Kampüs Kurucuları Dr. Hikmet Çavuş ve Dr. Hakan Özcan, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı ile geniş bir davetli grubunun katıldığı tanıtım toplantısına katılarak Atakum ilçesinde eğitime başlacak olan BİLNET Okulları Samsun Kampüsünün tanıtım toplantısını gerçekleştirdi.
SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da DEAŞ operasyonu! Irak uyruklu 21 kişi gözaltına alındı

Samsun'da DEAŞ operasyonu! Irak uyruklu 21 kişi gözaltına alındı