18 Eylül 2021 Cumartesi

CANİK BELEDİYE BAŞKANI SANDIKÇI HUZUREVİNDE KALAN YAŞLILARLA BAYRAMLAŞTI

Canik Belediye Başkanı Sandıkçı Huzurevinde kalan yaşlılarla bayramlaştı

Samsun'un Canik İlçe Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Kurban Bayramında huzurevine giderek burada kalan yaşlılarla bayramlaştı, engelli yaşlılara tekerlekli yürüteç hediye etti.

21 Temmuz 2021 Çarşamba 18:13 SAMSUN HABER

Samsun'da Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı Kurban Bayramında Huzurevi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde kalan yaşlı ve engelli yaşlılarla bir araya geldi.


Samsun'un Canik İlçesi'nde bulunan Huzurevi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret eden Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, burada Kurban Bayramı nedeniyle yaşlılarla bayramlaştı.

Yaşlı ve engelli vatandaşların her zaman ilgi ve sevgiye ihtiyaç duyduğunu ifade eden Başkan İbrahim Sandıkçı, onların her vesileyle ziyaret edilmesi gerektiğinin altını çizdi.

Yaşlı ve engelli insanların, toplumları sıkıntı ve belalardan uzak tutan manevi paratoner görevi gördüğünü dile getiren Başkan İbrahim Sandıkçı, "Bizim kültürümüzde, inancımızda, örf ve adetlerimizde yaşlılar ve bakıma muhtaç kişiler hep el üstünde tutulur. Belalara karşı onlar kalkan gibidirler. Büyüklerin, hastaların el üstünde tutulduğu evde, muhitte, beldede her zaman bereket olur." şeklinde konuştu.

Yaşlılarla sohbet edip onların taleplerini dinleyen Başkan Sandıkçı, birlikte şehir gezisi yapma sözü verdi. Canik İlçesinde yapılan yatırımlardan söz eden Başkan İbrahim Sandıkçı, çalışmaları yaşlılarla birlikte gezerek onların da dualarını almak istediklerini belirtti.

Pandemi nedeniyle tedbirlerin aksamaması gerektiğine vurgu yapan Başkan İbrahim Sandıkçı, engelli hastaların kullanması için Canik Belediyesi adına Huzurevi'ne tekerlekli yürüteç hediye etti. Bayramların toplumları bir araya getirip barış ve huzura vesile olduğunu söyleyen Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Huzurevi ziyaretlerini sıkça yapacaklarını dile getirdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Subaşı Mekanik Katlı Otopark inşaatı hızla ilerliyor

Samsun'da Subaşı Mekanik Katlı Otopark inşaatı hızla ilerliyor