12 Nisan 2021 Pazartesi

CANİK İLÇE MİLLİ EĞİTİM VE CANİK İLÇE NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜNDE KORONA VİRÜS VAKASI

Canik İlçe Milli Eğitim ve Canik İlçe Nüfus Müdürlüğünde Korona Virüs vakası

Samsun'da Canik İlçe Milli Eğitim ve Canik İlçe Nüfus Müdürlüğünde Korona Virüs vakası.. Samsun'da kamu kurumlarında çalışan personellerde Covid-19 paniği..

28 Ağustos 2020 Cuma 16:15 SAMSUN HABER

Samsun'da Canik İlçe Milli Eğitim ve Canik İlçe Nüfus Müdürlüğünde çalışan bazı personellerde Korona Virüs vakasına rastlandığı öğrenildi.


Samsun'da son aylarda Korona Virüs vakalarında artış yaşandığı resmi kurumlarca da açıklanırken, kamu kurumlarında çalışan personellerden de Covid-19 vaka haberleri gelmeye devam ediyor. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinde vaka artışı sebebi ile 6'ıncı Covıd servisi açılırken, Samsun Gazi ve Eğitim Araştırma Hastanesinde de Korona hastaları nedeniyle yoğunluk yaşandığı gündeme gelmişti.

Samsun Büyükşehir Belediyesi, İlkadım Beledilesi, Çarşama İcra Dairesi, Çarşamba Milli Eğitim Müdürlüğü gibi kurumlarda çalışan personellerde son dönemde Korona Virüs vakalarına rastlanırken, bu durum ise tedirginlik yaratmaya devam ediyor. Samsun Sağlık İl Müdürlüğü, Korona Virüs vakalarının İlkadım, Çarşamba ve Bafra ilçelerinde artış gösterdiğini bugün yaptığı açıklama ile duyururken, vaka yoğunluğuna ise düğün, kına ve cenaze gibi etkinliklere katılım sağlanması nedeniyle olduğunu belirtmişti.

Samsun'da hemen hemen her gün bir kamu kurumundan Korona Virüs vaka haberi gelirken, son olarak Canik İlçe Milli Eğitim ve Canik İlçe Nüfus Müdürlüğünde de bazı personellerde Covid-19 görüldüğü ve bu personellerin karantina altına alınarak tedavi sürecine alındıkları öğrenildi.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yüksel Yıldırım'dan Atatürk arması büyük oldu diyene efsane cevap

Yüksel Yıldırım'dan Atatürk arması büyük oldu diyene efsane cevap