02 Aralık 2021 Perşembe

CEMİL DEVECİ'DEN İSHAK TAŞÇI'NIN SEYİR TERASI İDDİALARINA YANIT! AR DAMARI ÇATLAMIŞLAR

Cemil Deveci'den İshak Taşçı'nın Seyir Terası iddialarına yanıt! Ar damarı çatlamışlar

Samsun'da Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, Seyir Terasının icradan satılması ile ilgili düzenlediği basın toplantısında eski belediye başkanı İshak Taşçı'nın iddialarına sert yanıt vererek, "Ar damarı çatlamışlar, nutuk atıyorlar" dedi.

01 Kasım 2021 Pazartesi 14:35 SAMSUN HABER

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesi Başkanı Cemil Deveci, bugün düzenlediği basın toplantısında Seyir Terasının satışı ile ilgili açıklamalarda bulunurken, eski belediye başkanı İshak Taşçı'nın iddialarına da isim vermeden sert karşılık verdi.


Atakum Belediyesi eski Başkanı İshak Taşçı, icradan satışı yapılan Seyir Terası ile ilgili açıklamalarda bulunmuş, satışa neden olan borcun kendi dönemi ile ilgili değil, Cemil Deveci'nin döneminde ihalesi yapılan çöp ihalesinde, temizlik şirketine olan borçtan kaynaklı olduğunu söylemişti.

Cemil Deveci ise bugün gerçekleştirdiği basın toplantısında isim vermeden İshak Taşçı'nın açıklamalarına karşılık verdi. Deveci, "Sokağa çıkmaması gereken adamlar, ar damarı çatlamışlar, çıkıyorlar nutuk atıyorlar. Benim değil onun borcu diyorlar. Hadi oradan. Ben göreve geldiğimde 200 milyon borç mu yaptım. Siyasetin ar damarının bu kadar çatladığını bilmiyordum. Bunu içime sindiremiyorum. Bana yapılmıyor bu Atakum halkına yapılıyor." dedi. 

Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yüksel Yıldırım'dan Andre Santos iddiasına sert tepki! Terbiyesizlik yapmayın

Yüksel Yıldırım'dan Andre Santos iddiasına sert tepki! Terbiyesizlik yapmayın