27 Ekim 2021 Çarşamba

CEMİL DEVECİ'DEN PAZAR YERİ KİRASI PAHALI DİYEN ÖĞRENCİYE GÜZEL YANIT

Cemil Deveci'den pazar yeri kirası pahalı diyen öğrenciye güzel yanıt

Samsun'da Atakum Belediyesine pazar tezgah kirasının pahalı olduğunu söyleyen ve yardım isteyen öğrenciye Belediye Başkanı Cemil Deveci'den güzel bir yanıt geldi.

28 Temmuz 2021 Çarşamba 14:06 SAMSUN HABER

Samsun'da bir öğrenci kendi el yapımı takılarını pazarda satarak harçlığını çıkartmak istediğini belirterek Atakum Belediyesine sosyal medyadan mesaj gönderdi.


Öğrencinin Atakum Belediyesi'nin sosyal medya sayfasını etiketleyerek yazdığı "Sayın Atakum Belediyesi öğrenciyim kendim el yapımı takılarımı pazarda satıp haçlığını çıkarmak istiyorum. Fakat pazar tezgah kirası bile o kadar pahalı ki çıkmam imkansız. En azından kira ücretini çıkarabilene kadar satış yapmama için verilirse" şeklindeki mesaja Atakum Belediyesi Başkanı Cemil Deveci'den yanıt geldi.

Atakum Belediyesi Başkanı Cemil Deveci, harçlığını çıkartmak için pazarda takılarını satmak istediğini ancak pazar yeri kirasının pahalı olduğunu söyleyen öğrenciye "Sevgili kızım Aleyna, Mesajını okurken çok duygulandım. Atakumlu kadınların el emeğini ekonomik bir değere dönüştürmesi için kurduğumuz ve haftada 2 gün hizmet veren Kadın El Pazarı'nda yerin hazır. Yolun bahtın açık olsun güzel kızım." cevabını verdi.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Bafralı uzman çavuş Yasin Kul hayatını kaybetti

Samsun Bafralı uzman çavuş Yasin Kul hayatını kaybetti