26 Nisan 2019 Cuma

CHP SAMSUN İL BAŞKANI AKCAGÖZ, AFRİN GAZİSİ TAYFUN BOLAT'A BESMELELİ TABLO HEDİYE ETTİ

CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz, Afrin gazisi Tayfun Bolat'a besmeleli tablo hediye etti

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Afrin gazisi Tayfun Bolat'a yaptığı geçmiş olsun ziyaretinde Zeytin Dalı Harekatı ile ilgili, "Ortada memleketin ulusal güvenliği var. Askerlerimizin hiçbirinin kılına zarar gelsin istemiyoruz. Hepsi sağ salim memleketlerine dönsün istiyoruz" dedi.

08 Şubat 2018 Perşembe 12:42 SAMSUN HABER

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Afrin'de Zeytin Dalı Harekatında yaralanarak gazi olan Samsunlu uzman çavuş Tayfun Bolat'ı evinde ziyaret ederek üzerinde besmele bulunan bir tablo hediye etti.


Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Samsun'un Tekkeköy ilçesine giderek Afrin'de yaralanarak gazi olan uzman çavuş Tayfun Bolat'a geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Afrin'de Zeytin Dalı Harekatının 10'uncu günündü çıkan çatışmada şarapnel parçalarının isabet etmesi sonucu yaralanan ve Samsun'da ki evinde tedavisi devam eden gazi Tayfun Bolat ile görüşen CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, burada yaptığı açıklamada,  "Çocuklarımız, hiç bilmediğimiz coğrafyalarda savaşıyor. Bir bomba patlıyor, varsın ya da yoksun. Bütün bir hayatı bu şekilde özetlemek ne acı. Ancak ortada memleketin ulusal güvenliği var. Bu noktada gösterdikleri fedakarlık, her türlü gayretin üstünde. Kendilerine ne kadar minnettar olsak azdır. Yaralı olarak kurtulmuş olması büyük şans. Ancak, o yaralı kurtuldu ama başka çocuklarımız şehit oldu. Hepsi birer vatan evladı. Hiçbirinin kılına zarar gelsin istemiyoruz. Hepsi sağ salim memleketlerine dönsün istiyoruz" dedi. Afrin gazisi Tayfun Bolat'a yaptığı ziyarette, "Her kim ki savaşa iyi bir şey gözüyle bakıyorsa, savaşın tahribatından haberi yoktur" diye konuşan Tufan Akcagöz, şunları dile getirdi.
"El Bab, Afrin. Belki başka adını sanını bilmediğimiz kasaba. En az zayiatla bu işin üstesinden gelmek zorundayız. Afrin, bir sonuçtur diyoruz. Neyin sonucudur? Bu sonuç yoluna döşenmiş her bir kötü politikanın sonucudur. Gazimize büyük geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz. Hastanelerde şifa bekleyen askerlerimizin de bir an evvel sağlıklarına kavuşmalarını diliyoruz. Şehitlerimizin mekanı cennet olsun. Siyasi iktidarın temel hedefi, hamaset edebiyatı üzerinden siyaset üretmek değil, ülkede ve bölgede kalıcı barışı tesis etmek olmalıdır." 

Öte yandan CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, Afrin gazisi Tayfun Bolat’a üzerinde besmele yazılı bir tablo hediye etti. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Ahmet Davutoğlu Samsun'a geliyor işte iki günlük Samsun programının detayları

Ahmet Davutoğlu Samsun'a geliyor işte iki günlük Samsun programının detayları