20 Haziran 2019 Perşembe

CHP SAMSUN İL BAŞKANI SEÇİLEN AKCAGÖZ'DEN İLK MESAJ "ŞİMDİ AKP DÜŞÜNSÜN"

CHP Samsun İl Başkanı seçilen Akcagöz'den ilk mesaj

CHP Samsun İl Başkanlığı görevine yeniden seçilen Av. Tufan Akcagöz, kongre sonrası yaptığı ilk açıklamada verdiği mesajda "Şimdi AKP düşünsün" dedi.

08 Ocak 2018 Pazartesi 15:40 SAMSUN HABER

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Samsun İl Başkanlığı görevine yeniden seçilen Tufan Akcagöz, 7 Ocak 2018 Pazar günü yapılan kongre sonrası açıklamalarda bulundu. 


Açıklamasında CHP Samsun örgütünün, doğru kararı verdiğini dile getiren Tufan Akcagöz, "Desteğini esirgemeyen, başta eşim Sinem Akagöz olmak üzere tüm partililerimize, tüm örgütümüze sonsuz teşekkür ediyorum. Güzel, heyecanlı bir seçim oldu. 3 adaylı bir seçim oldu ve delege tavrını bizden yana koydu. Oy veren, vermeyen herkese sonsuz teşekkür ediyorum. Cumhuriyet Halk Partisi büyük bir aile. Bundan sonra da, hiç ara vermeden yolumuza devam edeceğiz. 2 yıllık görev süremiz boyunca emek harcadık, çaba harcadık, fedakarlık gösterdik. Bu fedakarlığın, karşılıksız kalmadığını görmek, hakikaten cesaret verici. 2019 yılında yapacak olduğumuz çalışmalara şimdiden destek olan, bize inanan, güvenen herkese minnettarım. Şimdi bize düşen büyük görevler var. Bunların en başında, yerel seçimlerde başarı elde etmek var. Sonra genel tabloyu tersine çevirmek için çalışmak geliyor. Bu azim ve kararlılık bizde var.” dedi.
          

Siyasi iktidarla mücadelenin hız kesmeden devam edeceğini vurgulayan Tufan Akcagöz,  yaptığı açıklamada şunları dile getirdi.

"Hızımızı hiç kesmeden yola devam ediyoruz. Bu çok önemli. Bundan sonra AKP düşünsün. 2 yıl boyunca elimizden geleni ardımıza koymadan çalıştık. Bundan sonra da aynı hız ve tempoyla çalışmaya devam edeceğiz. Unutmayın ki, ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi, dinlenmemek üzere yola çıkanlar, asla yorulmazlar. Biz de, hakikaten Samsun için ve ülkemiz için güzel şeyler yapmak adına yola çıktık. Bu yolda bize destek olan herkesin, bundan sonra da destek ve yardımına ihtiyacımız var. Parti içi demokrasiyi, iç çekişme olarak yansıtmak da doğru değil. Kimsenin kimseyle çekiştiği yok. Adaylık sürecinde, hiç bir adayımız birbirine kötü tek kelime etmedi. Tüm adaylarımız da birbirinden değerli isimlerdi. Metin Telatar’ı, mobil santral sürecindeki kararlı mücadelesinden tanıyoruz. Diğer adayımız Suat Binici ise, parti büyüğümüz ve hakikaten siyasetin hemen her kademesinde görev yapmış bir partilimiz. Her ikisinden de bu dönemde yararlanmak zorundayız. Bundan sonra, yapacak işlerimiz var. İki yıllık tempomuzu bilenler bilir. Milleti soyanları, yolsuzluk yapanları, yetim hakkı yiyenleri, Vatandaşı sömürenleri, sureti haktan görünüp de şeytanlık peşinde koşanları takip etmeye devam edeceğiz. Samsunu çok seviyoruz, Samsunluyu çok seviyoruz."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

CHP Samsun eski Milletvekili Suat Binici 12 Eylül askeri darbe anılarını anlattı

CHP Samsun eski Milletvekili Suat Binici 12 Eylül askeri darbe anılarını anlattı