29 Mayıs 2020 Cuma

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN AK PARTİ İL KONGRESİNDE SAMSUN'A HIZLI TREN MÜJDESİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan AK Parti İl Kongresinde Samsun'a Hızlı Tren müjdesi

Cumhurbaşkanı Recep Erdoğan, Samsun'a Hızlı Tren müjdesi verdi. AK Parti Samsun 6'ıncı İl Kongresi'nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Samsun Hızlı Trensiz olmaz" dedi.

24 Mart 2018 Cumartesi 15:44 SAMSUN HABER

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Samsun 6'ıncı İl Kongresinde hızlı tren müjdesi verdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bulunan Yaşar Doğu Kapalı Spor salonunda gerçekleştirdiği konuşmasında,  hızlı tren müjdesi verdi.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bulunan Yaşar Doğu Kapalı Spor salonunda gerçekleştirdiği konuşmasında, Samsun-Çarşamba Havalimanına yeni bir terminal binası yapılacağını da  söyledi.  Sağlıkta 14 hastane olmak üzere 34 tesisi Samsun'a kazandırdıklarını kaydeden Erdoğan, 900 yataklı Şehir Hastanesinin de ihale sürecinde olduğunu belirtti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Samsun 6'ıncı İl Kongresinde Hızlı Tren ile ilgili verdiği müjde de ise şunları dile getirdi.

"Samsun gibi bir şehir hızlı trensiz olmaz dedik. Ve Kırıkkale, Çorum, Amasya, Samsun hattının proje ve sondaj çalışmalarına başladık. Ayrıca Samsun, Sivas arasında ki mevcut demir yolunu 1.2 milyar liralık yatırımla baştan sona yeniliyoruz." 
SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Recep Tayyip Erdoğan: Samsun bizi hiç bir zaman yalnız bırakmadı

Recep Tayyip Erdoğan: Samsun bizi hiç bir zaman yalnız bırakmadı