26 Nisan 2019 Cuma

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN, AK PARTİ İL KONGRESİ İÇİN SAMSUN'A GELECEĞİ TARİH BELLİ OLDU

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, AK Parti İl Kongresi için Samsun'a geleceği tarih belli oldu

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti Samsun İl Kongresi için Samsun'a geleceği tarih belli oldu. Recep Tayyip Erdoğan'ın İl kongresi için Samsun'a geleceği tarih açıklandı.

08 Şubat 2018 Perşembe 12:20 SAMSUN HABER

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti Samsun İl Başkanlığı'nın Mart ayında yapılacak il kongresine katılacağı açıklandı. Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti Samsun İl Başkanlığı kongresi için Samsun'a geleceği tarih netleşti.


AK Parti Samsun İl Başkanlığından yapılan açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın İl Kongresi için Samsun'a geleceği belirtildi. Yapılan açıklamada, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Samsun programı ile ilgili, "İlçe kongrelerimizin tamamlanmasının ardından Mart ayının ikinci yarısında Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımları ile ihtişamlı ve partimize yaraşır bir şekilde il kongremizi yapacağız" denildi.

Öte yandan AK Parti Samsun İlçe Teşkilatlarında kongre tarihleri ise şu şekilde..

23.02.2018 Ladik, Vezirköprü, Ayvacık

24.02.2018 Asarcık, Canik, Tekkeköy

25.02.2018 Kavak, Bafra, İlkadım

26.02.2018 Yakakent, Alaçam, 19 Mayıs

Öte yandan AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, İl Kongresinin 24 Mart 2018 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımı ile yapılacağını söyledi. Hakan Karaduman, AK Parti Samsun İl Başkanlığı kongresinin Tekkeköy ilçesinde bulunan Yaşar Doğu Kapalı Spor salonunda saat 12:00'de başlayacağını dile getirdi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz, Afrin gazisi Tayfun Bolat'a besmeleli tablo hediye etti

CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz, Afrin gazisi Tayfun Bolat'a besmeleli tablo hediye etti