29 Kasım 2021 Pazartesi

EROL KÖROĞLU SORDU! YAB-PA SPOR TESİSLERDEN ÇIKARTILACAK MI? DEMİRTAŞ CEVAPLADI

Erol Köroğlu sordu! Yab-Pa Spor tesislerden çıkartılacak mı? Demirtaş cevapladı

Samsun'da İlkadım Belediyesi Meclis üyesi Erol Köroğlu yapılan meclis toplantısında YAB-PA Spor Akademisinin Halim Batur Kompleksinden çıkartılıp çıkartılmayacağını sordu.

01 Temmuz 2021 Perşembe 19:23 SAMSUN HABER

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesinde gerçekleşen meclis toplantısında AK Parti Meclis üyesi Erol Köroğlu, Yab-Pa Spor Akademisinin bulunduğu tesislerden çıkartılacağı yönündeki iddiayı gündeme getirdi.


Bugün yapılan meclis oturumunda Erol Köroğlu, Derebahçe Mahallesi'nde bulunan Halim Batur Spor Kompleksini kullanan YAB-PA Spor Akademisinin buradan çıkarılacağı yönünde ki konuyu dile getirerek, "Burada  bir siyasi hesaplaşma algısı oluşuyor kamuoyunda. Bu kulübümüz buradan çıkarılacak mı" diye sordu.

Soruya ise İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş yanıt vererek şunları dile getirdi.
"Siyasi bir hesaplaşma olsaydı göreve geldiğim gün bunu yapardım. Aradan iki sene geçmiş. Benim şahıslarla işim yok. Siyaset adına oy almak içinde hizmet yapma niyetimiz de yok. Biz olaya her zaman yapıcı yaklaşıyoruz. Allah nasip edecekse bir işi oluyor. Etmeyecekse olmuyor. Bu kadar net. Bizim burada muradımız belediyeye uygun olması. Belediyenin tesislerinde yetki kullanımının belediye de kalmasını istiyoruz."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Necattin Demirtaş belediyedeki iddialara ilişkin çok sert açıklama yaptı

Necattin Demirtaş belediyedeki iddialara ilişkin çok sert açıklama yaptı