24 Ağustos 2019 Cumartesi

EYÜP GÜLER'DEN BİRLİK SEÇİMİ AÇIKLAMASI: GÖĞÜS GÖĞÜSE ÇARPIŞACAĞIM

Eyüp Güler'den birlik seçimi açıklaması: Göğüs göğüse çarpışacağım

Samsun Esnaf Odaları Birliği Başkanı Eyüp Güler'in Bafra Madeni Sanatkarlar Odası seçiminde ateşli bir konuşma yaparak, birlik seçiminde göğüs göğüse çarpışacağını söyleyerek birlik binasında bir odaya ismini verdiği Fevzi Apaydın'ın ismini de indireceğini söyledi.

26 Şubat 2018 Pazartesi 17:20 SAMSUN HABER

Samsun Esnaf Odaları Birliği Başkanı (SESOB) Eyüp Güler'in Bafra Madeni Sanatkarlar Odası seçiminde gerçekleştirdiği hiddetli konuşma gündem oldu.


SESOB Başkanı Eyüp Güler, Bafra Madeni Sanatkarlar Odası seçimlerine gelenlere yönelik yaptığı birlik seçimleri ile ilgili yaptığı konuşmada, "72 odamız var, 50 tane oda başkanı burada.  Ben 4 sene önce seçildim, tek amacım birlik ve beraberliği sağlamaktı. Bu düşünceyle bu birliği sağladık. Tek amacım koltuk değil di, sizlere hizmet ederek bugüne geldim. Koltuk sevdalılarının yanında değil hizmet edenin  yanında oldular. Hizmet yapana çomak sokmalar bitti herkes gözünü açtı. Koltuk bizi bulsun diye rakı masalarında esnaf odaları birliği kurmak kalktı.  Ben ölene kadar Samsun esnaf sanatkarına hizmet için varım. Göğüs göğüse çarpışmaya hazırım. Hiç bir Allahın kulundan da korkmuyoruz. " dedi.

SESOB Başkanı Güler'e ise Samsun Hurdacılar Odası Başkanı Nazmi Kaçak ise "Şehir Kulübünde rakı masalarında odamıza müdahale edip İsrail gibi saldıracağını biliyordum" diyerek tepki göstermişti. Eyüp Güler ise Bafra Madeni Sanatkarlar Odası seçiminde, "Rakı masalarında esnaf odaları birliği kurmak kalktı" şeklinde sözler kullanması şaşkınlık yarattı.

Bafra Madeni Sanatkarlar Odası seçiminde ayrıca Samsun Madeni Sanatkarlar Odası seçimini kaybeden Uğur Tüfekçi'nin divan kurulunda yer aldığı görülürken, SESOB Başkanı Güler burada ki konuşmasında yeni birlik binasında bir odaya ismini verdiği Fevzi Apaydın'ı da kastederek, "Biz o isimlerini verdiğimiz  büyüklere o ismi de aşağı almasını biliriz. Çomak sokanların çomakları ellerinde patlayacak." diyerek tepki gösterdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Fevzi Apaydın'dan ismini aşağı alacağını söyleyen Eyüp Güler tek cümlelik yanıt

Fevzi Apaydın'dan ismini aşağı alacağını söyleyen Eyüp Güler tek cümlelik yanıt