24 Ağustos 2019 Cumartesi

FEVZİ APAYDIN'DAN İSMİNİ AŞAĞI ALACAĞINI SÖYLEYEN EYÜP GÜLER TEK CÜMLELİK YANIT

Fevzi Apaydın'dan ismini aşağı alacağını söyleyen Eyüp Güler tek cümlelik yanıt

Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Genel Başkan Fevzi Apaydın, Samsun Esnaf Sanatkarlar Odaları Birlik binasında bir odaya verilen ismini kaldıracağını söyleyen Eyüp Güler'e tek cümle ile yanıt verdi.

26 Şubat 2018 Pazartesi 18:05 SAMSUN HABER

Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Genel Başkanı Fevzi Apaydın, Samsun Esnaf Odaları Birliği binasında bulunan ismini kaldıracağını söyleyen birlik başkanı Eyüp Güler'e "Babasının ismini versin" diyerek yanıt verdi.


Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları(SESOB) Başkanı Eyüp Güler,  Bafra Madeni Sanatkarlar Odası seçiminde yaptığı konuşmada, birlik binasında bir odaya verdiği Fevzi Apaydın ismini indireceğini söyledi. 

Eyüp Güler'in bu çıkışına ise Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Genel Başkanı Fevzi Apaydın'dan yanıt gecikmedi. Fevzi Apaydın, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği binasında Eyüp Güler tarafından bir odaya kendi isminin verildiğini belirterek, "İsmimin oraya verilmesini ben istemedim, kendisi ismimi oraya verdi. Şimdi kaldıracakmış, kaldırsın. Babasının ismini versin. Bunu kendisine de birlik binasının açılışında söyledim zaten. " dedi. 


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Ahmet Akbaş SESOB Başkanlığına adaylığını resmen açıkladı

Ahmet Akbaş SESOB Başkanlığına adaylığını resmen açıkladı