15 Haziran 2019 Cumartesi

GALİP ÖZTÜRK SUAT KILIÇ'IN İSMİNİN GEÇTİĞİ BİR AÇIKLAMA YAPIP O İSİMDEN ÖZÜR DİLEDİ

Galip Öztürk Suat Kılıç'ın isminin geçtiği bir açıklama yapıp o isimden özür diledi

Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk, Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç'ın danışmanı Fatih Gültekin'den özür diledi.

27 Aralık 2017 Çarşamba 19:34 SAMSUN HABER

Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Samsunlu işadamı Galip Öztürk, Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç'ın mülklerini danışmanı Fatih Gültekin'in üzerine aldığı iddiası ile ilgili sosyal medyada yayınladığı mesaj ile ilgili bir özür açıklaması yaptı.


FETÖ kumpasları sonucu mağdur edilen Galip Öztürk, 2016 yılında sosyal medyada yayınladığı mesajda, eski bakan Suat Kılıç'ın mülklerini bir dönem danışmanlığını da yapan Fatih Gültekin üzerine aldığını gündeme getirmişti. 

Bu iddiası ile ilgili bugün sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Galip Öztürk, "Fatih Gültekin hakkında “Suat Kılıç’ın mülklerini Fatih Gültekin’in üzerine aldığına dair” 04.08.2016’da, bir paylaşımım olmuştu. Bana aktarılan bu bilginin gerçeğe aykırı olduğunu anlamam üzerine hatalı paylaşımımı sildim. Hiçbir şey insan onurundan önde değildir. İnsanlar hata yapabilir ve hatayı anlayıp, özellikle bir insanın onuru için, özür dilemek de bir erdemdir. Ben Fatih Gültekin’den, hakkında böyle bir paylaşım yaptığım için, geç de olsa özür diliyorum." dedi.
SamsunKentHaber


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Süleyman TURAL

27 Aralık 2017 Çarşamba 20:39

hata insana mahsus bir olgudur özür dilemek ise insanı yüceltir. özrü kabül ise büyüklüğünü gösterir.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, Samsun diasporasına seslendi

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, Samsun diasporasına seslendi