21 Ağustos 2019 Çarşamba

HABER AKS'NİN CANLI MAÇ YAYININDA KÜFÜR ŞOKU YAŞANDI

Haber AKS'nin canlı maç yayınında küfür şoku yaşandı

Samsun'da uydudan yayın yapan Haber AKS televizyon kanalında Sinopspor ile 1926 Bulancak maçının canlı yayını sırasında küfür şoku yaşandı.

14 Ocak 2018 Pazar 20:34 SAMSUN HABER

Samsun merkezli olarak uydudan yayın yapan Haber AKS televizyon kanalında canlı yayında küfür şoku yaşandı.


Sinopspor ile 1926 Bulancak maçını canlı olarak yayınlayan Haber AKS kanalının kameralarının maça odaklandığı sırada, basın tribününde bulunduğu tahmin edilen kameranın arkasında sesi açık unutup kendi aralarında maç ile ilgili sohbet eden iki kişinin (biri maçı sunan spiker diğer kişi bilinmiyor) seslerinin geldiği duyuldu.  

Bu esnada canlı yayın devam ederken, bir kişinin (muhtemelen maçı sunan spiker)  "Ben bilmiyorum abi lisans nasıl yaptılar. Gelmedi ki Muharrem. Gelir mi oğlum para vermeden" dediği ekranlara yansıdı. 

İşte tam bu sözlerin bitiminde ise maçı yorumlayan spiker olduğu iddia edilen kişinin yanında ki diğer şahısın, "Sinan'ı kaptan yapmış a.. k.. oğlu" şeklinde sarfetttiği küfür canlı yayına yansıdı. Yaşanan şok küfürün ardından maçı görüntüleyen kamera sallanmaya başlarken, canlı yayında kısa süreli ses kesintisi yaşandı. (Muhtemelen küfürün canlı yayına yansıdığı fark edilince sesi kapattılar)

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunlu mühendisler yapay zekaya sahip ortopedi ameliyatı yapacak robot yaptı

Samsunlu mühendisler yapay zekaya sahip ortopedi ameliyatı yapacak robot yaptı