16 Temmuz 2019 Salı

HABER GAZETESİ MUHARREM GÖKSEL'İN GÖREVDEN ALINDI HABERİNİN İÇERİĞİNİ DEĞİŞTİRDİ

Haber Gazetesi Muharrem Göksel'in görevden alındı haberinin içeriğini değiştirdi

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'in görevden alındığını duyuran Haber Gazetesi, yayınladığı haberin içeriğini değiştirdi.

22 Aralık 2017 Cuma 15:11 SAMSUN HABER
AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'in görevden alındığını dün gece duyuran Haber Gazetesi, bugün ise yayınladığı haberin içeriğini değiştererek, "AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Ankara'da il başkanları toplantısı öncesinde istifa şoku yaşadı.Göksel'in bugün ya da yarın istifa edeceği öğrenildi." ifadelerini kullandı.

Dün gece yayınlanan haber metninde, "Öğrenilen bilgilere göre Muharrem Göksel yürüttüğü Samsun İl Başkanlığı görevinden alındı" ifadesini kullanan Haber Gazetesi bugün ise yayınladığı bu haberde  metnini değiştirerek, "AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Ankara'da il başkanları toplantısı öncesinde istifa şoku yaşadı. Göksel'in bugün ya da yarın istifa edeceği öğrenildi. Bir süredir görevden alınacağı konusunda spekülasyonlar yaşayan Ak Parti İl Başkanı Muharrem Göksel'in yerine sürpriz bir adayın düşünüldüğü bildirildi." ifadelerine yer verdi.

Haber Gazetesi'nin dün gece yayınladığı haberde, yer alan "Görevden alındı" ifadesini, "İstifa şoku yaşandı. Göksel'in bugün ya da yarın istifa edeceği öğrenildi" şeklinde değiştirmesi şaşkınlık yarattı.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Bafra Kız Meslek Lisesinde intihar şoku! Kız öğrenci ilaç içti

Samsun Bafra Kız Meslek Lisesinde intihar şoku! Kız öğrenci ilaç içti