29 Mayıs 2020 Cuma

HASAN TOGAR BÜYÜK KONGRE DELEGESİ OLARAK YEDEKLERE YAZILMASI İLE İLGİLİ KONUŞTU

Hasan Togar büyük kongre delegesi olarak yedeklere yazılması ile ilgili konuştu

AK Parti Samsun 6'ıncı İl Başkanlığı kongresinde il başkanı seçilen Hakan Karaduman'ın listesinde Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'ın büyük kongre delegesi olarak yedeklerde yazılması tartışma konusu olurken, Hasan Togar'dan konuyla ilgili açıklama geldi.

26 Mart 2018 Pazartesi 00:18 SAMSUN HABER

AK Parti Samsun İl Başkanlığının, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımı ile hafta sonu düzenlenen 6'ıncı olağan il kongresinde, İl Başkanı seçilen Hakan Karaduman'ın listesinde Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'ın büyük kongre delegesi olarak yedeklerde yazılması eleştirilere neden oldu.


Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'ın büyük kongre delegesi olarak yedeklerde yer alması, Hasan Togar'a ayıp edildiği iddialarının ortaya atılmasına neden oldu. 

KONGRE SALONUNU TEKKEKÖY BELEDİYESİ KİRALADI
AK Parti Samsun İl Başkanlığı'nın 6'ıncı il kongresinin yapıldığı Yaşar Doğu Kapalı Spor salonunun, Tekkeköy Belediye tarafından kiralandığı ve kongrenin yapıldığı salonda ise yiyecek ve içeceklerinde yine Tekkeköy Belediyesi tarafından karşılandığı öğrenildi. AK Parti Samsun İl Başkanı seçilen Hakan Karaduman'ın, listesinde ayrıca Tekkeköy'den tek bir ismin dahi bulunmaması da ilçede üzüntü yarattığı öne sürüldü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımı ile yapılan kongreye tüm desteğini veren ve salonu dahi belediye olarak kiralayan Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'ın büyük kongre delegesi olarak il başkanı seçilen Hakan Karaduman tarafından yedeklere yazılması yadırgandı.HASAN TOGAR AÇIKLAMA YAPTI
Öte yandan bir açıklama yapan Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, büyük kongre delegesi olarak yedeklere yazılması ile ilgili konuştu. 

Hasan Togar, büyük kongre delegesi olarak yedeklerde yazılması ile ilgili spekülasyonlara verdiği yanıtta, "Başkanımız ve yönetim kuruluna seçilen tüm arkadaşları kutluyorum. Bu kutlu davada devraldıkları bayrağı daha üst seviyelere taşıyacaklarına inancımız sonsuz. İl Başkanımız Hakan Karaduman ve yönetimine başarılar diliyor, geçmişte de görev almış tüm kardeşlerimizi de hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Büyük kongre delegesi olarak yedeklerde yazılmam ile ilgili şahsımın herhangi bir rahatsızlığı yoktur. Bu tür spekülasyonlara ayıracak zamanımız yok. Teşkilatlarımızla birlikte biz 2019 için çalışacağız" dedi.
SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Valisinin eşi Emine Kaymak Afrin'e giden polislerin eşleri ve çocukları ile buluştu

Samsun Valisinin eşi Emine Kaymak Afrin'e giden polislerin eşleri ve çocukları ile buluştu