27 Ocak 2022 Perşembe

İBRAHİM SANDIKÇI CANİK BELEDİYESİ'NİN MALİ DURUMUNU AÇIKLADI

İbrahim Sandıkçı Canik Belediyesi'nin mali durumunu açıkladı

Samsun'da Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, 31 Mart seçimlerinde 234 milyon liralık borçla devraldığı belediyenin, şuan ki mali durumunu açıkladı.

05 Ocak 2022 Çarşamba 23:56 SAMSUN HABER

Samsun'da Canik Belediyesi Başkanı İbrahim Sandıkçı, belediyeye ait şirketlerin resmi kurum ve şahsa borcunun kalmadığını, SGK-Vergi borçlarının yapılandırıldığını ve kredi kullanılmadan borçlar ödediklerini, personel maaşlarını ise aksatmadıklarını açıkladı.


İBRAHİM SANDIKÇI CANİK BELEDİYESİ'NİN MALİ DURUMUNU AÇIKLADI
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, belediyeye ait iki şirketin piyasaya ve kamu kurumlarına borcunun olmadığını söyledi. 2022 yılının ilk meclis toplantısında Canik Belediyesinin 34 ay içinde yakaladığı ekonomik başarıyı açıklayan Sandıkçı, "Samsun CNK Şirketi'mizin hiç bir resmi kurum ve şahsa borcu yok. Canik İmar İnşaat Şirketi'mizin ise geçmiş dönem SGK ve vergi borçları yapılandırılarak düzenli bir şekilde ödenmektedir. Hiç bir kredi kullanmadan ve personelimizin maaşlarını da aksatmadan tüm borçlarımızın üstesinden geldik" dedi.2022 CANİK İÇİN ŞAHLANMA YILI OLACAK
2022 yılının ilk Meclis toplantısında konuşan Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçe olarak 2022 ve 2023'e hazır olduklarını söyleyerek şunları dile getirdi.
"2022 yılının bu ilk Meclis toplantısında alınacak kararların ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” diyen Başkan İbrahim Sandıkçı, "Göreve geleli yaklaşık 34 ay oldu. 2021 yılında gerçekten güzel çalışmalar ortaya koyduk. Meclisimiz gücünün de üzerinde bir gayret göstererek güzel icraatlar gerçekleştirdi. İnşallah 2022 ve 2023 yılında daha çok çalışarak ileriye dönük büyük yatırımlara kavuşacağımıza inanıyorum. Vatandaşlarımız ilçedeki büyük gelişmeleri 2022 yılında daha somut şekilde görecektir. 2021 yılı toparlanma, 2022 yılı şahlanma yılı olacak inşallah."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da siyasi parti il başkanlığında taciz iddiaları ayyuka çıktı!

Samsun'da siyasi parti il başkanlığında taciz iddiaları ayyuka çıktı!