19 Ekim 2021 Salı

İLKADIM BELEDİYESİ BAŞKANI DEMİRTAŞ: HERKES HİZMETLERİMİZDEN FAYDALANACAK

İlkadım Belediyesi Başkanı Demirtaş: Herkes hizmetlerimizden faydalanacak

Samsun'da İlkadım Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş, Belediye Mahallemizde uygulaması ile her mahalleye hizmet götürdüklerini açıkladı, "Sınırları kaldırdık. Yaşlı, genç, zengin-fakir demeden herkes hizmetlerimizden faydalanacak" dedi.

08 Temmuz 2021 Perşembe 18:54 SAMSUN HABER

Samsun'da İYİ Partili İlkadım Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş, Belediye Mahallemizde uygulaması ile her mahalleye hizmet götürdüklerini açıkladı.


İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, "Biz dört duvar arası, halktan uzak bir belediye değiliz. Sınırları kaldırdık" dedi.

İlkadım sınırları içindeki 61 mahallenin sorunlarına yerinde çözüm odaklı hizmet veren “Belediye Mahallemizde” ile yanında ilçe halkımızın yanında olmaya devem ediyoruz diyen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “Biz hizmet için gece gündüz demeden sizler için çalışacağız. Bu hizmet çadırımız periyodik olarak sürekli devam edecek. Bizden istediğiniz eksik, yapılması gereken ne varsa söyleyin” şeklinde konuştu.

İlkadım  ilçesindeki tüm mahallelerin sorunlarına yerinde tespit ve çözüm olan Belediye Mahallemizde hizmet çadırı bu seferki durağı Fevzi Çakmak Mahallesi oldu. Mahalle sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği hizmet çadırı sabahın erken saatlerinde hizmete sunuldu. Vatandaşın sorunlarıyla tek tek ilgilenen çadır ekipleri taleplerin anında çözüme kavuşması için ilgili birim müdürlerine talimat verdi. Tespit edilen yerlerde sıcak asfalt yama çalışması yapan ekipler, ayrıca cadde ve sokaklarda bakım onarım çalışmalarını yanı sıra parklar ve mahallenin çevre düzenlemeleri kapsamında ot biçme çalışmaları aksatılmadan yapılıyor.

Halktan uzak bir belediye değiliz
Her şeyin başında sağlık geldiğine dikkati çeken Başkan Demirtaş, "Her insanın sağlığı için her türlü sağlık hizmetinden, en iyi şekilde faydalanması gerekmektedir. Bu manada mahallelerimize misafir olan çadırımıza gelen vatandaşlarımıza ücretsiz sağlık hizmeti de sunuyoruz. Şeker, tansiyon, kolesterol gibi önem taşıyan değerleri ölçümlerini sağlık işleri ekiplerimiz yapıyor. Biz dört duvar arası, halktan uzak bir belediye değiliz. Sınırları kaldırdık, yaşlı-genç, zengin-fakir demeden herkes hizmetlerimizden faydalanacak, çadırlarımıza gelip rahatça bilgi alabilecek, isteklerini şikayetlerini rahatça anlatabilecek. Kimse unutmasın ki ilçe halkının yaşam standartların yükseltmek için çalışan varını yoğunu ortaya koyan bir belediye yolunda çalışmalarımızı sürdüreceğiz" diye konuştu.Ağabey-kardeş ilişkisi içeresinde çalışacağız
İlkadım ilçesinin nüfus yoğunluğu olarak en büyük mahallesi olan Fevzi Çakmak mahallemizin sorunlarına çözüm olmak adına hizmet çadırı projesine hayata geçiren Belediye Başkanımız Necattin Demirtaş'a ve çalışan personellere şahsım ve mahallem adına teşekkürlerini sunan Fevzi Çakmak Mahallesi Muhtarı Çağlar Işık, "Sorunları yerinde inceledik. Çözümler üretildi. Bu sorunları gidereceğiz. Bir taraftan da biz çalışma yürüteceğiz. Bundan sonra da  ağabey-kardeş ilişkisi içerisinde bu hizmetleri sürdüreceğiz. İlkadım'a ve mahalle halkına beraber hizmet etmiş olacağız" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 5 Yorum

Kerem

29 Temmuz 2021 Perşembe 10:08

Ne hizmetin var da faydalanacak millet, işin gücün palavra. Aydın denilen müdürün yazdıkları yalan mı hepsi doğru belediyeyi mahvettin .Sahte özel kalem ödün neler yapıyo götürüyor bilmiyon mu kurnaz kavaklı..

Vatandaş

09 Temmuz 2021 Cuma 14:22

Cedit mahallesi bol sokağa oy istemeye gelmeni dört gözle bekleyeceğiz.sökülen parkeler 3 aydır takılacak...

Refik

09 Temmuz 2021 Cuma 14:01

İyi partili diye haber yapmayın seçimi kazanmak için hem iyi partiyi hem chp yi kullandı seçimlerde görecen necaattin efendiii

Cevdet

09 Temmuz 2021 Cuma 09:44

Başkan bırak bu işleri, sen belediyenin içini düzelt yolsuzluk, rezillik, almış başını gidiyor sen hala konuyu değiştiriyorsun .Görev verdiklerini temizle önce belediyede saygı ve sevgiyi yarat .

Vatandaş

09 Temmuz 2021 Cuma 01:37

Oy isteyeceğin günü sabırsızlıkla bekliyorun. Cedit mahallesi bol aokaktaki parkeler ramazan ayından beri yapılmayı bekliyor....

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Atakum Belediyesi karantinada olan 15 bin 67 vatandaşa yemek desteği verdi

Atakum Belediyesi karantinada olan 15 bin 67 vatandaşa yemek desteği verdi