04 Aralık 2021 Cumartesi

İLKADIM BELEDİYESİ İLKEM'DEN MÜTHİŞ YIL SONU ETKİNLİĞİ

İlkadım Belediyesi İLKEM'den müthiş yıl sonu etkinliği

Samsun'un İlkadım Belediyesine bağlı ILKEM'in öğretmen ve öğrencileri 2016-2017 eğitim öğretim yılına muhteşem bir yılsonu etkinliği ile veda etti.

23 Mayıs 2017 Salı 15:21 SAMSUN HABER
Yılsonu etkinliğinde; İlkadım Belediyesi Eğitim Merkezleri Kadifekale İlkem ve Yaşar Doğu İlkem öğretmen ve öğrencileri hazırladıkları Abdülhamid Han ve Filistin, Beşikten Asker Ocağına, Çanakkale Kahramanları Tiyatroları, Yöresel Türküler ve Siz Yeteneksiniz yarışması ile izleyenleri hayran bıraktı. Siz Yeteneksiniz yarışması sonucunda dereceye giren öğrencilere hediyeleri takdim edildi.

“Vatandaşlarda Erdoğan Tok’a teşekkür”

İlkadım Belediyesi Eğitim Merkezleri Kadifekale İlkem ve Yaşar Doğu İlkem öğretmen ve öğrencilerin  yıl sonu etkinliklerini izleyen veliler; İlkadım belediyesine eğitime vermiş olduğu destekten dolayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a ve ekibine  teşekkür ettiler.


“Çocuklar için elimizden geleni yapacağız”

Böyle güzel etkinliklerin tertiplenmesinde emeği geçen herkese teşekkürlerini sunan İlkadım İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok,” Çocuklarımızın özgüvenlerini ve donanımlarını artıralım ki gelecekte daha başarılı, daha mutlu olsunlar. Ben öncelikle siz değerli anne ve babalarımıza, o gözbebeği çocuklarınızı bizlere teslim ettiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Şunu bilin ki onlar da bizim gözbebeğimiz, onlar da bizim çocuğumuz. Çocuklarımızı geleceğe hazırlamada en az sizin kadar titiz ve hassas davranmaya devam edeceğiz. Çocuklarımızın 1 yıl boyunca emeği ile hazırlamış olduğu gösterileri izledik gururlandık. İlkadım Belediyesi olarak çalışmaya çocuklarımızı geleceğe hazırlamaya devam edecek. İnşallah yarınımız bugünden daha güzel olacak” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Futbolcu Ozan Tufan kaçakçılıktan göz altına alındı

Futbolcu Ozan Tufan kaçakçılıktan göz altına alındı