30 Kasım 2021 Salı

İLKADIM İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ ADİL AYDEMİR, 23 NİSAN'DA KOLTUĞUNU DEVRETTİ

İlkadım İlçe Emniyet Müdürü Adil Aydemir, 23 Nisan'da koltuğunu devretti

Samsun İlkadım İlçe Emniyet Müdürü Adil Aydemir, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla koltuğunu 5'inci sınıf öğrencisi Servet Yahya Beytekin’e devretti.

23 Nisan 2021 Cuma 15:53 SAMSUN HABER

Samsun'da 5'inci sınıf öğrencisi Servet Yahya Beytekin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla düzenlenen törenle İlkadım İlçe Emniyet Müdürü Adil Aydemir’in makamına geçti.  


Servet Yahya Beytekin, temsilen polis aracıyla alınarak İlkadım İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne getirildi. Beytekin burada, kapıdaki nöbetçi polis memuru tarafından tekmil verilerek karşılandı. Beytekin ardından da İlçe Emniyet Müdürü Adil Aydemir’in makam odasına geçerek, makam koltuğuna oturdu. Anons yaparak, görevlerinde başarılar diledi
İlkadım İlçe Emniyet Müdürü Adil Aydemir, temsilen koltuğunu teslim ettiği öğrenci ile bir süre sohbet etti. Oldukça renkli geçen sohbette Aydemir, polis teşkilatının görevleri hakkında Beytekin’i bilgilendirdi. Polisliği çok sevdiğini belirten Servet Yahya Beytekin ise, daha sonra telsizle, birimlere anons yaparak, görevlerinde başarılar diledi. Aydemir, gün sonunda ise, temsilen makamını devrettiği Beytekin’e çeşitli hediyeler takdim etti. Polislerle hatıra fotoğrafları çektiren Beytekin, polis otosuyla evine bırakıldı. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

TED Samsun Koleji İlkokul Ortaokul Müdürü Mustafa Erman, 23 Nisan'ı kutladı

TED Samsun Koleji İlkokul Ortaokul Müdürü Mustafa Erman, 23 Nisan'ı kutladı