19 Temmuz 2019 Cuma

MUHARREM GÖKSEL'İN GÖREVDEN ALINDIĞINI DUYURAN GAZETE KENDİSİ İLE ÇELİŞTİ

Muharrem Göksel'in görevden alındığını duyuran gazete kendisi ile çelişti

Samsun'da AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel'in geçtiğimiz hafta görevden alındığı duyuran Haber Gazetesi, bugün ki manşetinde ise Muharrem Göksel'in bir açıklamasını 'İl Başkanı' titri ile manşetten yayınlaması şaşırttı.

03 Ocak 2018 Çarşamba 18:17 SAMSUN HABER
AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, bazı yayın organlarında 'Başkanlara Ceza Şoku, Başkanlara Hapis Şoku' gibi başlıklarla yayınlanan haberler üzerine açıklama yaparak gündeme gelen iddiaları değerlendirdi. Muharrem Göksel'in bu açıklaması ise geçtiğimiz haftalarda 'Muharrem Göksel görevden alındı' haberi ile dikkatleri üzerine çeken Haber Gazetesinde manşetten yer buldu. 

Haber Gazetesi, 21 Aralık 2017 tarihinde internet sitesinde gece yarısı AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel ile ilgili 'AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel görevden alındı' başlığı ile bir haber yayınlamış ancak Göksel'in haberde belirtildiği gibi görevden alınmadığı ortaya çıkınca, haber içeriği 'Önümüzdeki günlerde istifa edecek' şeklinde değiştirilmişti. Gazetenin yayınladığı 'Görevden alındı' haberinin üzerinden 14 gün geçmesine rağmen AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel ne görevden alındı ne de istifa etti.Muharrem Göksel, dün bir açıklama yaparak, belediye başkanları ve bazı meclis üyelerine görülen bir mahkeme tarafından hapis cezası verildiği ve siyasi yasaklı hale düştükleri yönünde yayınlanan haberlere açıklık getirdi. Göksel, yaptığı açıklamada alınan mahkeme kararı ile belediye başkanlarının siyasi yasaklı hale düşmediklerini dile getirmişti. Göksel'in bu açıklaması ise konuyla ilgili daha önce 'Başkanlara Ceza Şoku' manşetini atan Haber Gazetesinde de manşetten 'İl Başkanı' titri ile yayınlandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da 32 sanıklı FETÖ davasında tutuklu yargılanan 6 kişiye hapis cezası verildi

Samsun'da 32 sanıklı FETÖ davasında tutuklu yargılanan 6 kişiye hapis cezası verildi