29 Kasım 2021 Pazartesi

MUSTAFA DEMİR'DEN MHP'Lİ İSMAİL SEVİNDİK'E ŞOK CEVAP

Mustafa Demir'den MHP'li İsmail Sevindik'e şok cevap

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir'den Yalı Kafe'nin imar değişikliğine olumsuz oy vereceğini söyleyen MHP'li İsmail Sevindik'e şok cevap geldi.

15 Haziran 2021 Salı 16:34 SAMSUN HABER

Samsun Büyükşehir Belediyesinin MHP'li Meclis üyesi İsmail Sevindik Yalı Kafe'nin imar planı değişikliğine olumsuz oy vereceğini söyledikten sonra Mustafa Demir'den aldığı cevapla adeta dondu kaldı.


Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclisinde Yalı Kafe'nin imar değişikliği planı görüşmelerinde MHP'li Meclis üyesi İsmail Sevindik, AK Partili belediye başkanı Mustafa Demir ile ters düştü.

Bugün yapılan meclis toplantısında Atakum ilçesinde yıkımı yapılan Yalı Kafe alanı için imar değişikliği yapılması ile ilgili gündem maddesi meclis üyelerine sunuldu. 

CHP'li Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, CHP Grup Başkanvekili Atila Tekcan, CHP Meclis üyesi Hasan İpek, İYi Parti Meclis üyesi Alper Aydemir imar planı değişikliğine Yalı Kafe samsunkenthaber alanının beton yığını haline getirileceği gerekçesi ile karşı çıkarken, MHP'li meclis üyesi İsmail Sevindik'te gündem maddesi için "Olumsuz oy vereceğim. MHP'nin oyu çekimserdir" dedi.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir ise MHP'li Meclis üyesi Sevindik'in gündem maddesine olumsuz oy vereceğini söylemesi üzerine "Sen Cumhur İttifakının üyesisin. Benim açıklamamı beklersen iyi olur" yanıtı verdi. Mustafa Demir'in İsmail Sevindik'e verdiği bu cevap meclis salonunda buz gibi hava estirdi.

Öte yandan Yalı Kafe'nin imar planı değişikliği için yapılan oylamada MHP'li Meclis üyesi İsmail Sevindik'in olumsuz oy verirken, gündem maddesi oy çokluğu ile kabul edildi.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Mustafa Demir Yalı Kafe alanına yapılacak projenin detaylarını ilk kez açıkladı

Mustafa Demir Yalı Kafe alanına yapılacak projenin detaylarını ilk kez açıkladı