29 Kasım 2021 Pazartesi

NECATTİN DEMİRTAŞ İKİ YILINI ANLATTI, NE KADAR BORÇ ÖDEDİKLERİNİ AÇIKLADI

Necattin Demirtaş iki yılını anlattı, ne kadar borç ödediklerini açıkladı

Samsun'da İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş düzenlediği basın toplantısı ile iki yılını anlattı, 31 Mart seçimlerinden bu yana ne kadar borç ödediklerini açıkladı.

15 Nisan 2021 Perşembe 18:39 SAMSUN HABER

İlkadım Belediyesi Meclis toplantı salonunda basın mensupları ile bir araya gelen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, toplantıda 31 Mart seçimlerinin üzerinden geçen iki yılı ve ne kadar borç ödedikleri ile ilgili açıklamalarda bulundu.


Belediyenin ciddi oranda borç yükünü hafiflettiklerini söyleyen Necattin Demirtaş, toplantıda ayrıca basın mensuplarının kendisine yönelttiği sorularada yanıt verdi. İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, iki yılı anlatmak için düzenlediği toplantıda basın mensuplarının, belediyede yaşanan kavgalar, mafya, seçimde iş sözü verdiği iddiaları gibi sorularına da tek tek yanıt verdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

Nihal bal

19 Nisan 2021 Pazartesi 13:02

Ağlam değmez hayat, bu göz yaşlarına..Hep aynı terane iki senede hiç bir şey yapmadın yapamazsında kapasiten bu kültürün ve bilgin bu yalancılıkta üstüne yok. Bunun hesabını CHP de verecek ,sende ...

Cazibe

16 Nisan 2021 Cuma 12:07

Başladın gene ağlamayayok bırakacaktım yokgidecektim, bu işi senden daha iyi çöpçülerin bekçilerin yapar. Ellerim kırılsaydıda sana oy vermeseydik chp olarak..

Bekir

16 Nisan 2021 Cuma 12:04

Hep ağlama her dönemdeki gibi borç borç borç sen giderken bırakmadın mı borç, yanında çalışanlar malı ****ürüyor herşeyden haberin var sen yalandan ağla çünkü bir şey yapmadın yapamazsın, beledieye çökmüş bitmiş.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Necattin Demirtaş belediyede yaşanan kavgalar ve mafya iddialarına yanıt verdi

Necattin Demirtaş belediyede yaşanan kavgalar ve mafya iddialarına yanıt verdi