02 Aralık 2021 Perşembe

NİHAT SOĞUK CEVAP VERİR Mİ? KAÇ AKRABANIZ BELEDİYEDE ÇALIŞIYOR?

Nihat Soğuk cevap verir mi? Kaç akrabanız belediyede çalışıyor?

Samsun Büyükşehir Belediyesinin Başkanvekili Nihat Soğuk'un belediyede kaç akrabası iş başı yaptı?

16 Ekim 2021 Cumartesi 17:51 SAMSUN HABER

Samsun Büyükşehir Belediyesinin Başkanvekili Nihat Soğuk'un uzak ve yakın akrabalarını belediyede iş başı yaptırdığı iddia ediliyor. Nihat Soğuk bu iddiaya cevap verir mi?


Belediyelerde sık sık gündeme gelen 'Nepotizm' iddialarına Samsun'da yenileri ekleniyor. Samsun'da bir çok belediyede, belediye başkanlarının yakın akrabalarını işe aldıkları, kimilerine ise özel kalem üzerinden memur olma hakları verildiği sürekli gündeme geliyor. 

Geçmiş yıllarda Samsun Büyükşehir Belediyesi eski Genel Sekreter Yardımcısı Sefer Arlı'nın oğlu ve damadını SAMULAŞ A.Ş'de işe aldığı haberlere konu olmuştu. Bununla birlikte eski ve yeni dönemde de belediye başkanlarının yakın akrabalarına belediyede iş başı yaptırdıkları iddiaları gündeme geldi. Bu iddialardan biri de  Başkanvekili Nihat Soğuk ile ilgili oldu. Siyasi kulislerde Nihat Soğuk'un yakın ve uzak akrabalarını belediyede iş başı yaptırdığı konuşuluyor. Nihat Soğuk bu iddiaya cevap verecek mi bilemiyoruz, şayet diyecek bir şeyi varsa sayfalarımız kendisine açıktır. 

Öte yandan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram'ın kızının da aynı belediyede memur olduğu bilgisini de habere ekleyelim.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

vatandaş

18 Ekim 2021 Pazartesi 10:17

samsunkenthaber biz okurlarından belge delil istiyorsun kendin belgesiz delilsiz haber yapıyorsun, olmuyor böyle...

Erp

17 Ekim 2021 Pazar 17:30

10 a yakın vardır.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Menemenspor Yılport Samsunspor'u 3-2 yendi

Menemenspor Yılport Samsunspor'u 3-2 yendi