24 Nisan 2019 Çarşamba

SAMKON VE SAMDEF MEHMETÇİĞE MORAL İÇİN ÖNCÜPINAR SINIR KAPISINA GİTTİ

SAMKON ve SAMDEF Mehmetçiğe moral için Öncüpınar sınır kapısına gitti

Samsun Sivil Toplum Kurluşları Konfederasyonu(SAMKON) ve Anadolu Samsun Dernekler Federasyonu üyesi işadamları, Zeytin Dalı harekatına destek, Mehmetçiğe moral Öncüpınar sınır kapısına gitti.

05 Mart 2018 Pazartesi 15:26 SAMSUN HABER

Samsun Sivil Toplum Kurluşları Konfederasyonu(SAMKON) Başkanı Sezgin Gümüş ve Anadolu Samsun Dernekler Federasyonu Başkanı Metin Şenel beraberlerinde bulunan Samsunlu işadamları ile Afrin'de Zeytin Dalı Harekatında görev yapan Mehmetçiklere moral vermek için sınır kapısına gitti. 


SAMKON ve SAMDEF üyesi Samsunlu işadamları gittikleri Öncüpınar sınır kapısında, Zeytin Dalı harekatına tırlarla mühimmat taşıyan Mehmetçikleri ellerindeki Türk Bayrakları ve üzerinde 'Dualarımız sizlerle asla yalnız değilsiniz' yazılı pankart ile selamladı. 

Sezgin Gümüş ve Metin Şenel beraberinde bulunan Samsunlu iş adamları ile daha sonra Kilis Jandarma Komutanlığını da ziyaret ederek burada vatani görevini yapan askerlerle görüştü. 
YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Misafir

05 Mart 2018 Pazartesi 17:38

Samsunlu İş Adamlarını Tebrik ediyoruz. Buradan kendilerine bir öneride bulunmak istiyorum. Yaklaşık 30 bin TL ile Samsun İlinin Tüm Şehit Aileleri Öğretmenler ve Öğrenciler ile birlikte Ziyaret edilerek bu ziyaretlerde Şehitlerimizin Hayat hikayeleri not alınıp İlimizin Şehitleri şeklinde bir kitap haline getirilebilir. Böylece Samsunlu Gençlerimiz öğrencilerimiz hep Şehitlerimizi tanırlar,bilirler ve hissetmiş olurlar. #ŞehitlerimiziOkullardayâdedelim Samsun için güzel bir eser ortaya çıkar.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

MHP Samsun İl Başkanı Tekin'den yerli otomobil sitemi! Vali dışında kimse sahip çıkmadı

MHP Samsun İl Başkanı Tekin'den yerli otomobil sitemi! Vali dışında kimse sahip çıkmadı