08 Ağustos 2020 Cumartesi

SAMKON VE SAYSİAD SAMSUNSPOR İÇİN KRİZ MASASI OLUŞTURDU

SAMKON ve SAYSİAD Samsunspor için kriz masası oluşturdu

Samsun Sivil Toplum Platformu Konfederasyonu(SAMKON) ve Samsunlu Yöneticiler Sanayiciler ve İşadamları Derneği(SAYSİAD) Samsunspor için kriz masası oluşturdu.

06 Ocak 2018 Cumartesi 18:02 SAMSUN HABER

Samsun Valiliği'nin Samsunspor için başlattığı yardım kampanyasının ardından harakete geçen  Samsun Sivil Toplum Platformu Konfederasyonu(SAMKON) ve Samsunlu Yöneticiler Sanayiciler ve İşadamları Derneği(SAYSİAD) kriz masası oluşturdu. 


SAMKON Genel Başkanı ve eski Samsunspor Kulübü Başkanı Sezgin Gümüş, Samsunspor'u içinde bulunduğu krizden kurtarmak için kolları sıvadıklarını açıkladı. 

SAMKON: SAMSUNSPOR'A DESTEK OLACAĞIZ

Samsunspor'un Samsun'un en önemli markası olduğunu söyleyen Sezgin Gümüş, "Bu markayı ayakta tutmak ve yaşatmak gurbette ki Samsunlu hemşehri derneklerinin yöneticileri olarak bizlerin en önemli görevidir. SAMKON ve Samsunlu Yöneticiler Sanayiciler ve İşadamları Derneği ile birlikte oluşturduğumuz kriz masası ile Samsunspor'a destek olunması için Samsunlu iş adamlarımızı tek tek gezeceğiz. Samsunlu hemşehrilerimizin Samsunspor'a bu zor gününde sahip çıkarak destek olacaklarını biliyoruz. SAMKON ve SAYSİAD olarak Samsunspor'a destek olacağız" dedi.

SAYSİAD: SAMSUNSPOR SAMSUN'UN MARKASIDIR

SAYSİAD Başkanı Ayşe Üstünel Dağdelen'da Samsunspor'u içinde bulunduğu zor durumdan çıkartmak istediklerini belirterek, şunları dile getirdi.
 "Samsunlu hemşehrilerimizin Samsunspor'a sahip çıkması için çalışıyoruz. Bu anlamda kurulan kriz masası ile Samsunsporumuza yapabileceğimiz destekleri belirliyoruz. Samsunspor tüm Samsunluların markasıdır. Bizlerde bu markaya sahip çıkacağız. Bu anlamda Samsun Valiliğimizin başlatmış olduğu yardım kampanyasına da tüm hemşehrilerimizi destek olmaya çağırıyoruz." 
SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Bafra ilçesinde Wushu Kung Fu Şampiyonası heyecanı

Samsun'un Bafra ilçesinde Wushu Kung Fu Şampiyonası heyecanı