19 Ağustos 2019 Pazartesi

SAMSUN AK PARTİ İL BAŞKANI KİM OLSUN TEMAYÜLÜ BAŞLADI

Samsun AK Parti İl Başkanı kim olsun temayülü başladı

AK Parti Samsun İl Başkanlığı'nda temayül heyecanı. Samsun AK Parti İl Başkanlığı için il başkanlığı binasında düzenlenen temayül yoklaması başladı.

11 Ocak 2018 Perşembe 13:25 SAMSUN HABER

Samsun Haber- AK Parti Samsun İl Başkanı'nın kim olması ile ilgili İl Başkanlığı binasında şu dakikalarda temayül yoklamasının yapıldığı öğrenildi. 


AK Parti Samsun İl Kongresi öncesi, partililerin ve belediye başkanlarının görüşünün alınacağı temayül yoklaması için AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanı Mustafa Ataç ile AK Parti Samsun İl Koordinatörü Cumhur Ünal Samsun'a geldi.

Daha önce de iki kez tekrarlananan temayül yoklamalarının ardından, AK Parti Samsun İl Başkanlığı için şu dakikalarda 3'üncü kez yapılan temayül yoklaması nedeni ile, il başkan adayı yada il başkanlığı için isminin geçmesini isteyen isimlerin, partililere, "Beni söyle" diyerek ricada bulundukları öne sürülüyor. Bilindiği üzere AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'in bazı basın yayın organlarında görevden alındığı, istifa ettiği yönünde haberler yayınlanmış, ancak Göksel'in bu haberlere rağmen görevinin başında olduğu açıklanmıştı. AK Parti Samsun İl Başkanlığında yaşanan bu belirsizliklerin ardından bugün şu dakikalarda, il kongresi öncesi partililer ve belediye başkanlarına, "Kim il Başkanı olsun" soruları yöneltilerek isim istendiği öğrenildi. 

Öte yandan AK Parti Samsun İl Başkanlığında yapılan temayül yoklaması nedeni ile basın mensuplarının parti binasına girişine izin verilmediği öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'a gelen Bakanlar Fakıbaba ve Demircan Karadeniz'e 500 yavru kalkan bıraktı

Samsun'a gelen Bakanlar Fakıbaba ve Demircan Karadeniz'e 500 yavru kalkan bıraktı