24 Ağustos 2019 Cumartesi

SAMSUN AK PARTİ'DE İLÇE BAŞKANLARININ İSTİFASI İSTENDİ, İŞTE O İLÇELER

Samsun AK Parti'de ilçe başkanlarının istifası istendi, işte o ilçeler

Samsun AK Parti'de 8 ilçe başkanının istifasının istendiğinin gündeme gelmesi, AK Parti kulislerinde şok etkisi yarattı. Samsun'da istifası istenen AK Parti İlçe Başkanları belli oldu..

06 Şubat 2018 Salı 16:22 SAMSUN HABER

AK Parti Samsun İlçe Başkanlarının istifaları istendi. Samsun AK Parti'de hangi ilçe başkanlarının istifası istendi. Samsun'da istifası istenen AK Parti İlçe Başkanları belli oldu.


AK Parti Genel Merkezinden görevli olarak Samsun'a gelen Hacı Turan'ın İl Başkanlığı binasında ilçe başkanları ile toplantı yaptığı bu toplantılarda ise bazı ilçe başkanlarının istifasını istediği gündeme geldi. Samsun AK Parti'de istifası istenen ilçe başkanları arasında İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol'un bulunduğu gündeme gelirken, Hacı Turan'ın yaptığı görüşmelerde şuana kadar 6 ilçe başkanında istifasını istediği ileri sürüldü.

AK Parti Samsun İl Başkanlığında , ilçe kongreleri öncesi bazı ilçe başkanlarının istifalarının alınacağı  gündeme gelmişti. Genel Merkezden görevli olarak bugün Samsun'a gelen Hacı Turan'ın il başkanlığı binasında ilçe başkanları ile tek tek görüşme yaptığı öğrenildi. Hacı Turan'ın AK Parti Samsun İl Başkanlığında ilçe başkanları ile yaptığı görüşmelerde, Asarcık, İlkadım, Kavak, Ayvacık, Alaçam ve Ladik, Yakakent ve Vezirköprü İlçe Başkanlarının istifasını istediği gündeme geldi. 

AK Parti Samsun İl Başkanlığında Hacı Turan başkanlığında gerçekleşen toplantıda diğer ilçe başkanları ile görüşmelerin devam ettiği öğrenilirken, istifası istenecekler arasında diğer  ilçe başkanlarınında olması bekleniyor.
Öte yandan AK Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Yusuf Güngör de başkanlık görevinden istifa ettiğini duyurdu.
SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Bafra Ovası

07 Şubat 2018 Çarşamba 01:14

Bafra ilçe başkanı Tuncay yurduseven değişmeli.Bafra bölündü.Bengüllü kayırmasından dolayı Bafra Tuncay yurduseveni istemiyor.Bafrada tuncay gitmeli.Seçimlerden kimden oy alabilir ki? Sıfırrrrr

Mehmet TEYYARE

06 Şubat 2018 Salı 17:19

Bafra, Ayvacık, Canik, ve Tekkeköy İlçe Başkanlarından Niçin İstifa İstenmedi. Samsun'da İl Başkanlığı ile Başlayan Oyun, İlçelerde de Sahnelenmeye başladı. Bunun İçin hep birlikte ayağa kalkmalıyız

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da istifası istenen AK Parti İlkadım İlçe Başkanı ile ilgili şaşırtıcı iddia

Samsun'da istifası istenen AK Parti İlkadım İlçe Başkanı ile ilgili şaşırtıcı iddia