20 Ağustos 2019 Salı

SAMSUN AK PARTİ'DE İSTİFALARI ALINAN İLÇELER İÇİN BAŞKAN ADAYI OLACAK İSİMLER BELLİ OLDU

Samsun AK Parti'de istifaları alınan ilçeler için başkan adayı olacak isimler belli oldu

Samsun AK Parti'de istifaları alınan ilçe başkanlarının yerine genel merkez tarafından ilçe başkan adayı olacak isimler belirlendi. AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, istifaları alınan ilçe başkanlarının yerine başkan adayı olacak olan isimleri açıkladı..

16 Şubat 2018 Cuma 18:25 SAMSUN HABER

Samsun AK Parti'de istifaları alınan ilçe başkanlarının yerine genel merkez tarafından ilçe başkan adayları belirlendi. 


AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman dün yaptığı açıklamada Samsun AK Parti'de istifaları alınan Alaçam, Ayvacık, Bafra, İlkadım, Kavak, Tekkeköy, Ladik, Vezirköprü ve Yakakent ile daha önceden istifa eden Ondokuzmayıs ilçesinde, yeni İlçe Başkanlarının belirlenmesi ile ilgili genel merkezde yapılacak olan mülakata katılacak isimleri açıklamıştı.  

Karaduman açıklamasında, Alaçam ilçesi için Salih Uçar ve Selahattin Alkan, Ayvacık ilçesi için Kemalettin Gökçe, Harun Doğan ve Sertaç Can, Bafra İlçesi için Hasan Kuru ve İbrahim Semiz, İlkadım ilçesi için Atakan Ergeni, Hakan Ay, Mehmet Coşkun ve Serkan Akyüz, Kavak ilçesi  için Onur Bakır ve Osman Atlı, Ladik ilçesi için Orhan Yılmaz, Recep Dirican ve Şerafettin Demirtaş,  Ondokuzmayıs İlçesi için Fatih Seven ve Hakan Yazar, Tekkeköy ilçesi için Hayri Ağırlar, Kenan Yılmaz, Muhammet Üstün ve Şuayip Haliloğlu,  Vezirköprü ilçesi için Mehmet Gülburun ve Mehmet Kurt ve Yakakent ilçesi için de Mehmet Gençoğlu, Mustafa Çakır ve Ahmet Günel'in mülakat için genel merkeze çağrıldıklarını duyurmuştu.

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karuduman .ugün ise sosyal medya sayfasından yaptığı açıklamada, istifaları alınan Alaçam, Ayvacık, Bafra, İlkadım, Kavak, Tekkeköy, Ladik, Vezirköprü ve Yakakent ile daha önceden istifa eden Ondokuzmayıs ilçesi başkanının yerine yapılacak olan ilçe kongrelerinde başkan adayı olacak isimlerin belirlendiğini söyledi. 

İSTİFALARI ALINAN İLÇELERE YENİ BAŞKAN ADAYLARI BELİRLENDİ

Hakan Kuradaman'ın yaptığı açıklamaya göre Samsun AK Parti'de istifaları alınan ilçelerde şu isimler kongrelerde başkan adayı olacak..

AK Parti Ladik İlçe Başkan adayı Recep Dirican
AK Parti Kavak İlçe Başkan adayı Osman Atlı
AK Parti Alaçam İlçe Başkan adayı Selahattin Alkan
AK Parti  Vezirköprü İlçe Başkan adayı Mehmet Kurt
AK Parti Yakakent İlçe Başkan adayı Ahmet Günel
AK Parti İlkadım İlçe Başkan adayı Hakan Ay
AK Parti Tekkeköy İlçe Başkan adayı Hayri Ağırlar
AK Parti Bafra İlçe Başkan adayı İbrahim Semiz
AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkan adayı Fatih Seven
SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunspor deplasmanda Altınordu ile 1-1 berabere kaldı

Samsunspor deplasmanda Altınordu ile 1-1 berabere kaldı